Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Kulağıma Gelen Fısıltılar Ve Rüyalarımın Sebebi Nedir?

A Çevrimdışı

Ali Ibrahim

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Merhaba arkadaşlar...

Olayların başlangıçı 2011 yılının başına dayanıyor.
İlk olayım gece uyurken meydana geldi, kulağıma birisinin bi ayet fısıldadığını farkettim en son kelimesi halen aklımda " pareyadin " demişti ve o gece sabaha kadar uyuyamadım korkudan.
İkinci olayım, bir gece rüyamda kendimi birden uzay boşluğunda buldum ve karşımda kocaman altın sarısı renkli bir ayet yazıyordu. Ertesi gün o kadar araştırmama rahmen bir anlam bulamadım.
Ve dün gece, birder kulağıma birisinin adımı fısıldadığını duydum acaba eşimmi diye aniden kalktım tam kalkarken hani yanından bir rüzgar eserde bir ses çıkar aynı ses defalarca yankılandı kulaklarımda ve yine sabaha dek uyuyamadım.

Normal de her gece yatarken Fatiha,İhlas,Felah,Salli Barik ve Sübhanekeyi okurum, Cuma namazlarını hiç kaçırmam lakin niye böyle şeyler yaşadığımı artık çok merak ediyorum.

Umarım yardımcı olabilirsiniz dostlar....

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Merhaba kardeşim

Her Müslümanın yapmakta zorunlu olduğu 5 vakit Namazı kılıyormusun acaba , bu vesveselerden , inşaAllah fısıltılardan imanını artırarak kurtulabilirsin

A Çevrimdışı

Ali Ibrahim

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Merhabalar...
Doğrusunu söylemek gerekirse maleesef kılmıyorum. Lakin ben sorunlarımın Namaz kılmakla alakadar olduğu kanaatinde değilim.

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Merhabalar...
Doğrusunu söylemek gerekirse maleesef kılmıyorum. Lakin ben sorunlarımın Namaz kılmakla alakadar olduğu kanaatinde değilim.

mutlak manada namazı terkettiğin için bunları yaşarsın desek elbette doğru olmaz , ama namaz kişiyi Allah c.c. 'ye yaklaştırır ve kalbi mutmainliği artırır , namaz kıldığı halde bu tarz sıkıntılarda yaşanabilir , ama söylemek istediğim siz sebeb olacak amelleri terkedin ve Allah c.c. sizden razı olacağı amellere yönelin ki imanın lezzetini alıp şeytanın vesveseleri ve cinlerin fısıltısından uzak durun

yoksa bir adet ilaç değilki şu duayı okuyun hemen geçsin tüm dertleriniz diyebilelim , biz rahatsızlığımza engel olan unsurları ortadan kaldırırız ve Allah'a her halimizde tevekkül ederiz

Üst Ana Sayfa Alt