Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

LeyL- yoLcuLuK !...

T Çevrimdışı

try to not cry

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Yolum düşerse sokagına ... Ne olur geriye çevirme beni !...

Ac kapılarını ardına kadar !... KIr ne varsa yüreğinde zincirlere dair ...

Cıkar att icinde ki sevda tohumlarını tarlalara ... bırakta göz yaşlarımla yeşeteyim haziranın ortasında ....

Şimdi çıplak ellerimle deviriyorum önümde canavarlasan duvarları !... gecenin en karanlık anında eşyalarımı alıp hüzne yolculuklara cıkıyorum !...

Önce kız kulesi şehrine uğruyorum !... SOnra Pier lotti kenttine yol alıyorum son otobüsle !...
Ve son duraga geldigim de bagırıyor Birileri arka taraftan !...

Son durak beyler !...

Geldiginiz kent Aşk Kenti !...

Aşık olmaya niyetlenen varsa İnsin !...

Yoksa Yolculugumuz Hüzün limanından -Leyl- Adasına doğru devam edecektir !...

İnip inmeme arasında tereddüt ediyorum !... İnsem -Leyl- adasına gidemiyecegim .. Burda Yeni gelecek otobüsü bekleyecegim !....

Belki gelir diye geciyor aklımdan !... Kapıya yöneldigimde bir ses duyuyorum hüzün yüklü kıyılarımdan ...

Vazgeciyorum !...

Sonra Leyl Adasına başlıyor yolculugum !... Gözüm Aşk kentin de !... Aklım Aşk kentin de kalan Aşklar da ....

Yaşlı bir amca yanaşıyor yanıma !... Öpüyorum sakallarından ... Neden diye soruyor !... Bilmem diye yapıstırıyorum cevabları !...

sonra Tekrar O Ses !...

-LeyL- Adasına YOlcu kalmasın !...

İniyorum Ürkek adımlarla -Leyl- Adasına !... Karşıma Kocaman bir telaba Çıkıyor !...

'' Aşık OLacakSan mecnunu Unutma !... Leyla Gibi SevecekSen Yaradana Şükr den Geçme !... ''

Buda Ne oluyor diye düşünürken !... Aşık Oldugumu anlıyorum Yüreğime düşen ıssız Çöl damlalarına benzeyen yağmurlarla ...

Ve tekrar O dede Cıkıyor karşıma !...

Daha cümlelerimi söylemeden Yüreğime uzatıyor Elini !...

Bütün bedenim Titremeye başlıyor !... Kıyılarıma damlayan Issız damlalar bir den Muhteşem aşk tılsımlarına bürünüyor !...

Gözlerim de ki Hüzün En can alıcı Mutluluklara Doğru renk değişimine uğruyor ! ...

Ve Hoş geldin diyor Önümde yükselen dağ dan Bir ses !...

Hos Geldin !...

Burası -Leyl - Kenti ...

-LeyL- E aşık olanların !... -Leyl-i Gönül den Sevenlerin kenti !...
[/quote

E Çevrimdışı

Eslemsena

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
'' Aşık OLacakSan mecnunu Unutma !... Leyla Gibi SevecekSen Yaradana Şükr den Geçme !... ''
allah razı olsun güsl bi paylaşm

Üst Ana Sayfa Alt