Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Lupus Hastalığı İçin Bitkisel Tedavi ve İlaçlar Var mı?

Altunsu Çevrimdışı

Altunsu

Üye
İslam-TR Üyesi
Selam Aleyküm;

:Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Sistemik lupus dedikleri bir hastalık sahibi olduğumu bundan 3 hafta önce bir doktordan öğrendim yapmış olduğu tedavi etmiş olduğu cihazlar ve kendi bilgisi tecrübesi sayesinde . ve bendeki bulgular ve oluşumlar sonucunda bu hastalığa yakalandığımı söylemişti ve bende bunu teid ettim.

Tıbben caresi olmayan bir rahatsızlık olduğunu hem kendisi söyledi bende ben araştırmalarım sonucunda bunun kesin olduğunu öğrendim. ama İnandığım bir şeyin arkasına düştüm. Derdi veren ALLAH dermanınıda vermiştin bu hayatta ölümden başka herşeyin caresinin olduğunun inançındayım.. ALLAH şafi ismiyle şifa vereceğine inanıyorum. çektiklerim sıkıntılarıda günahlarıma kefaret olarak sayacağına da inanıyorum..

Sizlerden rıcam arkadaşlar bu hastalık hakkında bana yardımcı olmanız. Çevrenizde bildiğiniz aktar cı veya baharatcı varmı nüsbet kendini bilen aklı selim ilaç veya tedavi önerecek olan.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aleykumselam kardeşim
Rabbim hastalik bırakmayan bir şifa versin amin

Saraçoglunu çok met ediyorlar lakin bilemiyorum