Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Murat Özer 5n1k'da: Terörist Kim?

zindabad Çevrimdışı

zindabad

زينداباد
İslam-TR Üyesi
!işidi ortaya çıkaran amerikan işgalinin kendisidir.:harika:
!12:45 :krnz:
!mobil cihadçılar :cool:
!c.ö: ebu yusufu konuk etmeyi çok isterdim :kptmya:

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
Bence Abdulmuizz Fida abi çıksa bu programlara hem site için iyi reklam olur hem tevhidden, cihaddan haberi olmayanlar bilgilenmis olur ancak CNN, Haberturk gibi programlara değil, onlar konusturmazlar, en iyisi a haber :)

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Resmen sunucu Murat Özer i koseye skstrmaya calisiyor

Sayfullah at-Turki

İslam-TR Üyesi
Resmen sunucu Murat Özer i koseye skstrmaya calisiyor

Evet benim de dikkatimi çekti. Zaten suratında bir nefret ifadesi var. Esad hiç birşey yapmiyormus gibi , Esadin yaptığı zulümleri de basitlestiriyor zaten adını CNN takmış Amerika özentilerinden başka bir şey beklenemezdi, kendine yakışanı yapmışlar.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Programin bi kismini yayinda izlemistim.
Cüneyt dislerini sika sika konuşuyordu. Iyi Sinir olmuştum. Çarşamba. Rte nin ABD de konuştuğu gün. Gundemin gerildigi gündeydi program

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bence Abdulmuizz Fida abi çıksa bu programlara hem site için iyi reklam olur hem tevhidden, cihaddan haberi olmayanlar bilgilenmis olur ancak CNN, Haberturk gibi programlara değil, onlar konusturmazlar, en iyisi a haber :)

Oraya tartisma ve münazarayi iyi yapabilecek ve bu konulara gecmisten günümüze hakim birisinin cikmasi gerek. Murat Özerin konulara hakim oldugunu ancak artik canli tv heyacanimi vs ben onun kendisini tam ifade edemedigini düsünüyorum yinede olumlu gelisme, ama orada olup o sunucuyu her türlü yerin dibine sokabilecek burada bir cok kardes var. En azindan ben olsaydim o sorulari konustuguna onu pisman ederdim, ancak adam bunlari göze alip cikarttigina göre kendisini fazla SIKISTIRMAYACAGINI bildiginden cikariyorki ara ara zaten sunucu murat kardesin isidi ortaya cikaran etmenler konusunu özellikle pas gectiriyor, iste orada mizacin devreye girip baskiyi kendisi yapip sunucuyu susturup bir sekilde aciklayabilirdi ama dedigim gibi bu mizacla alakali bir durum.

Hayirlisi olur ins.

Sayfullah at-Turki

İslam-TR Üyesi
müslümanlar böyle programlara çıkmamalı,çıksada haddini bildirmeli

Art niyetli, baştan muhalefet etmeye hazır olan tartışma programlarına katilmamali ayni fikirdeyim çünkü seni susturmaya çalışacaklardır ama bazı kanal ve programlarda bu yok

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kelb ! TEM Polisi gibi sorguya çekiyor. Allah sana Lanet etsin.

Sayfullah at-Turki

İslam-TR Üyesi
Oraya tartisma ve münazarayi iyi yapabilecek ve bu konulara gecmisten günümüze hakim birisinin cikmasi gerek. Murat Özerin konulara hakim oldugunu ancak artik canli tv heyacanimi vs ben onun kendisini tam ifade edemedigini düsünüyorum yinede olumlu gelisme, ama orada olup o sunucuyu her türlü yerin dibine sokabilecek burada bir cok kardes var. En azindan ben olsaydim o sorulari konustuguna onu pisman ederdim, ancak adam bunlari göze alip cikarttigina göre kendisini fazla SIKISTIRMAYACAGINI bildiginden cikariyorki ara ara zaten sunucu murat kardesin isidi ortaya cikaran etmenler konusunu özellikle pas gectiriyor, iste orada mizacin devreye girip baskiyi kendisi yapip sunucuyu susturup bir sekilde aciklayabilirdi ama dedigim gibi bu mizacla alakali bir durum.

Hayirlisi olur ins.

İnsallah. Yanlış anlaşılmasın, Murat Özer abim güzel cevaplar vermiş, kolay değil o heyecanla, sorguya çekilir vaziyette güzel cevaplar verebilmek. Benim kastettiğim ilmi olan kardeşlerin, bu meseleleri ilmi bir şekilde bu programlar vesilesiyle aciklamalaridir, insanların ıslami açıdan neyin yanlış neyin doğru olduğunu ogrenmesidir.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Aklima fehmeddin hocanin fatih altaylinin programinda ki hocaya serzenisi geldi ama yine de abimiz guzel konusmus Allah razi olsun.

İ Çevrimdışı

İbrahim_Asaf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Köşeye sıkışan Murat Özer değil Cüneyt Özdemir. Ve umduğunu da bulamadığı için bir saatten fazla süren programı yarım saatte bitirdi. Ve Murat Özeri kendince suç unsuru olabilecek cümleler kurdurmaya kışkırttığı halde bunu başaramadı. Murat Özer mevzuya gayet hakim ama karşısında hem vaka olarak IŞİD-Suriye gerçeğini çözümleyememiş hem de bilindik önyargılarını aşmaya cesaret edememiş birisi var.
Tüm bunlara rağmen müslümanların hem meydanlardan hem de ekranlardan çekilmemesi gerekiyor. En azından biz varız demek ve bir çok insanın kafasındaki gerçek dışı algıları değiştirebilecek imkanlar oluşturmak gerekiyor. Allah Murat Özerden razı olsun.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Murat kardesi tebrik etmek lazim , cuneyt denen şahıs sinirinden ne yapacagini sasirdi

Ayrica muslumanlar bu tur firsatlari kacirmamalidir , bu tur programlara katilip hakki soylemelidir

E Çevrimdışı

ezmeray

كفى بالموت واعظا
İslam-TR Üyesi
heeeey Amerikan saldirisinda takriben 20 turk sehid oldu.ama hicbir haber yazmiyor neden?

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
M Ö: Irakta 1.5 milyon insanı öldüren amerika terörist midir ?
C Ö: Hayır. Çünkü kanunu olan nizamı olan bir devlet !!!

:acpsnr::acpsnr: Cüneyt Özdemir elkaideye nusraya olan kininden ikide bir murat özerin sözünü kesiyorsun. Bir daha ki programda kininden gebersen de bizde zevkle izlesek = ))

Üst Ana Sayfa Alt