Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Müslüman Olmaya Geldim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahlu Tawheed Çevrimdışı

Ahlu Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Banlamayı doğru bulmuyorum. Bu konuyu kilitleyip aramızdan bilimsel araştırmalara vakıf birini seçip adım adım tartışma yapabilirlerdi. Ben İslamın mantıki yönünü müdafa ederdim o kardeş de scientific yönünü...

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Banlamayı doğru bulmuyorum. Bu konuyu kilitleyip aramızdan bilimsel araştırmalara vakıf birini seçip adım adım tartışma yapabilirlerdi. Ben İslamın mantıki yönünü müdafa ederdim o kardeş de scientific yönünü...
aynen bende sana katılıyorum kardeşim .. burdaki çoğu kardeşin cevabı gayet mantıklı olmasına rağmen , banlanan kişi , bizim kendisine cevap veremediğimizden ötürü banlandıgını iddia ederek ayrılacaktır Allah u Além

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar nasihatim sizlere, konuyu coktan kapamamiz gerekirdi ancak tercübe kazanmaniz icin bir müddet acik tuttum. Öncelikle tavsiyem bu tür konularda meseleyi bencillestirmeyin derim, benim konumu takip et, benim sorularima yanit ver gibi yanitlar sorunu halletmekden cok karsidaki kisiye isin icinden cikamadigi durumlarda bunu malzeme yapip asil yanitlamasi gereken sorulari görmezlikden gelmesi icin firsat oluyor.

Ayrica evrim safsatasini üniversitelerdeki cok azinlikda dinazor proflardan baska inanan kalmadigi halde buraya gelen akil yoksunu kisi evrimin gercek oldugunu aksinin düsünülmez oldugunu demekde, böyle akildan yoksun hayvanlardan asagi biriyle konusmak yersizdir zira adamin beyninde tabular bulunmakta ki basdan sona yalan bir senaryo kurmus olup gelen tutarli sorulara karsi üyelere hakarete varip kendi bikac kisa cümleyi karsidakine ayet gibi tartisilmaz sunmak istemektedir.

Ve asil nasihatim ise, bu hepimiz icin gecerlidir hala bizlerde davetci suuru tam olusmadigini gözlemlemekteyim. Hele kafirlerle olan bu tür diologlarda olmasi gereken davetci suurunun zerresini göremedim desem yerindedir. Sevgili kardeslerim sadece düsünmenizi rica ediyorum nicin herkes cvp verme yarisi giriyor, neden bunun yerine bu isi bilen kisilere yanit verme hakkini birakmiyor?

Bakin ben yanit yazarken hala bencil olan kisilerden bencilce yorumlar gelmekte.

Bir ortamda bir konuda daha bilgili biri varsa usulen o kisinin konusmasi gerekir, eger ki konusan kisi eksik bisey der ya da hata ederse o durumda o konuda özel bilgisi olan konusur, aksi halde böyle kim ne demis ne yapmis, senin konun benim konum, kim ne dedi mevzusuna döner ki bu kafirlerin istedigi de budur.

Özellikle @Abdulmuizz Fida ve @İbrahim_Asaf kardeslerin sormus oldugu sorulari sulandirmasindan sonra onu bu forumda tutmanin yeri olmadigina kanaat getirdim.

Simdi admin neden banladi diye konusan kardeslerimiz cikacaktir elbette, ancak kimin ne dedigi benim umrumda degil, gidip baska forumda ne yazdigida umrumda degil, yazilan burada hersey acik. Birisi gelecek cocuklarin bile inanmadigi mevzularda bu kesindir deyip bizim forumumuzdaki müslüman kardeslerimle alay edecek figüran diyecek biz de hos görü adina dinlemeye devam edecegiz. Kusura bakmayin kafir biri kendi evimizde kardesimize laf diyemez.

Hevesinizi aldiysaniz, size tavsiyem ramazan günü daha hayirli islerle ugrasin, KURAN OKUYUN.

Bundan sonra böyle bir konu oldugunda umarim isi bilene birakirsiniz.

Konu kilitlenmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt