Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mustafa Islamoğlu, Tefsir Dersleri, Linkler Yenileniyor...

U Çevrimdışı

ukkase

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LİNKLER YENİLENDİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Son dört yıldır her hafta www.tefsirdersi.com adresinden indirdiğim dersleri paylaşıyorum. Dersler toplam 13 yıl sürdü. Devamlı güncellenecek.

Hocamız telif hakında diyor ki: ben kendi hakkımı helal ediyorum ama bu işin prodüksiyon boyutu var, bu işte emeği geçen bi kadro var, onların hakkı var diyor. Ben bunları piyasada satılan cdlerden almadım. Zamanında internetten indirdim, hafta hafta, her ders bir hafta arayla yapıldı ve zor şartlar altında bilgisayarım olmadığı halde dvdlere toplayarak filan biriktirdim. Hepsini Tefsir Dersleri sitesinden tamamen yasal olarak indirdim. Zaten orda da; "Serverlardaki yer problemi ve sitemize getirdiğimiz standarttan dolayı ders sayısını 20 ile sınırlandırdık. Eklenen her dersi; 20 hafta boyunca sitemizden izleyebilirsiniz. " yazar. (eskiden; indirmek için linke sağ tıklayıp farklı kaydet'e basın yazardı) şimdi sitede diğer derslerde veriliyor onları indiremiyoruz ve buraya da koymuyorum.

tefsire giriş: Hocamızın ilk tefsir dersi. 14 yıl önce kayda alınmış. Son dersi İstanbul Gösteri Merkezinde, çok kalabalık bir izleyici kitlesi önünde ve Hilaltv'den canlı yayınlanmıştır. Her iki videodan hocamızın ne kadar yaşlandığını görebiliyoruz.

mp3/tefsire giriş-1a RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
mp3/tefsire giriş-1b RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

fatiha suresi: 2 parça, 1 ders
mp3/fatiha-1a RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
mp3/fatiha-1b http://rapidshare.com/files/319518367/2-2_fatiha_1-7.mp3

Lütfen aşağıda mustafa islamoğlunu tartışmayalım. Bu konu onun için açılmadı. Önce indirin, dinleyin ama ön yargısız dinleyin, beğenmezseniz ya da kafanıza takılan şeyler varsa burda tartışmayın ya da karalamayın. Doğrusunu okuyup araştırın. Burda polislik yapmayın. Bırakın millet kendisi karar versin. Tıklayın, okuyun yada izleyin, sonra sayfayı kapatın ama nolur birbirinizle kayıkçı kavgası yapmayın.

R Çevrimdışı

ramazanusta

Üye
İslam-TR Üyesi
Lütfen aşağıda mustafa islamoğlunu tartışmayalım. Bu konu onun için açılmadı. Önce indirin, dinleyin ama ön yargısız dinleyin, beğenmezseniz ya da kafanıza takılan şeyler varsa burda tartışmayın ya da karalamayın. Doğrusunu okuyup araştırın. Burda polislik yapmayın. Bırakın millet kendisi karar versin. Tıklayın, okuyun yada izleyin, sonra sayfayı kapatın ama nolur birbirinizle kayıkçı kavgası yapmayın.[/QUOTE]

kendi fikirlerimi aktarıyorum yazacaklarım sadece benim sorumluluğumdadır.

janavar kardeş

1:senin okuman yazman varmı ?
2:eek:kudugun veya asıl kaynaktan dinlediklerini anlama sıkıntısı çekiyormusun
3:kuranı kerimi anlamada neden bir başkasının yorumlarına ihtiyaç duyuyorsun
4:biliyorsunki belam ların tuzaklarına kuranı okumayanlar düşer
5:hesap gününde kuranı kerimden sorguya çekileceksek islamoğlunun tefsiri bizi kurtaracakmı
6: bütün bu söylediklerime kefilmi oluyorsun

senin yerine olsam bütün insanlara tavsiyem şu olurdu

''önce kuranı okuyun hemen akabinde sahih olan hadislerle aklınıza düşen soru işaretlerini ortadan kaldırın bu size yeter insanlar beşerdirler bir yerde şaşabilirler islamoğluda ne yapmışsa kendisi için yapmıştır''

E Çevrimdışı

eslemm

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum benim bi sorum olacaktı ACABA MUSATAFA İSLAMOĞLUNUN PEYGAMBERİMİZİN ADI ANILIRKEN SALAVT GETİRMEKLE İLGİLİ NE SÖYLÜYOR VİDEO VARSA PAYALAŞABİLİRMİSİNİZ... ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN

M Çevrimdışı

muhammedziya

Üyeliği İptal Edildi
Banned
1:senin okuman yazman varmı ?
2:eek:kudugun veya asıl kaynaktan dinlediklerini anlama sıkıntısı çekiyormusun
3:kuranı kerimi anlamada neden bir başkasının yorumlarına ihtiyaç duyuyorsun
4:biliyorsunki belam ların tuzaklarına kuranı okumayanlar düşer
5:hesap gününde kuranı kerimden sorguya çekileceksek islamoğlunun tefsiri bizi kurtaracakmı
6: bütün bu söylediklerime kefilmi oluyorsun

senin yerine olsam bütün insanlara tavsiyem şu olurdu

''önce kuranı okuyun hemen akabinde sahih olan hadislerle aklınıza düşen soru işaretlerini ortadan kaldırın bu size yeter insanlar beşerdirler bir yerde şaşabilirler islamoğluda ne yapmışsa kendisi için yapmıştır''

1 aklına pek güvenme senin alimlerden fazla hatalı anlayabileceğini düşün
2 senden akıllı olabileceklerinde olabileceğini düşün
3 hiç bilenlerle bilmeyenler bir olurmu
4 alimlerin mürekkebini küçümseme
5 alimleri yok sayma
6 her şeye kendini yeter sanma

D Çevrimdışı

derveze

Üye
İslam-TR Üyesi
1 aklına pek güvenme senin alimlerden fazla hatalı anlayabileceğini düşün
2 senden akıllı olabileceklerinde olabileceğini düşün
3 hiç bilenlerle bilmeyenler bir olurmu
4 alimlerin mürekkebini küçümseme
5 alimleri yok sayma
6 her şeye kendini yeter sanma

islamoğlu alim mi ? mısırdan neden ayrıldı ( muta ya cevaz verdıgı için ) kim bilir bıunu .. o alim degıl sia sempatizanı ayetleri kafasına göre yorumlayan benım allahım mahkeme kurulmadan azap etmez dıyerek kabır azabını reddederek sunneti inkar eden bırı.. alim derken bir daha dusunelım. alim mi şovenıst mi ?

sarkgunesi Çevrimdışı

sarkgunesi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ve de M.İslamoğlu git gide particiliğe kaydı..Bugün yayın organı Hilal Tv ve kendi ağzından hükümeti över söz fışkırıyor..

Üst Ana Sayfa Alt