Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

:):):):)oylayın bakalım ne çıkacak:):):):)

sitede en çok kimi seviyonuz??

• samanpan(1)

Kullanılan: 0 0.0%
  • samanpan(2)

• samanpan(3)

• samanpan(4)

• samanpan(5)

• samanpan(vs...)

• herbiri

• Kullanılan toplam oy
    9
A Çevrimdışı

afra_nur

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
samanpanlar iyidir dedim karar veremedim, kardes bende hepsini sectim :güldüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yanlışlıkla hepsi dedim gitti :muhaha 2 numarayımı seçseydim acaba yada 3 numarayı. kafam karıştı :muhaha neyse hadi hayırlısı :muhaha

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
yanlışlıkla hepsi dedim gitti :muhaha 2 numarayımı seçseydim acaba yada 3 numarayı. kafam karıştı :muhaha neyse hadi hayırlısı :muhaha
:: sağol yaa. bu arada babamın sana selamı var bi an önce görüşsek diyo

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
samanpan ' Alıntı:
sanampan kim gerçekten ??

:huhuuhuu bir zamanlar bu sitede yaşayan bir deli doktoruydu, delirince gitti galiba... yada babasının hışmınada uğrayıp bir kaza kurşununada gitmiş olabilebiliri

samanpan ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
yanlışlıkla hepsi dedim gitti 2 numarayımı seçseydim acaba yada 3 numarayı. kafam karıştı neyse hadi hayırlısı
:) sağol yaa. bu arada babamın sana selamı var bi an önce görüşsek diyo

ve aleyküm selam amcama. bu arada bir sorsana müsait bir zamanda amcabeyle senin üzerindeki fantezilerimiz üzerinde iki kelam edelim. belki ortak birnoktada buluşuruz eminimki o bukonularda benden daha ehildir. :)

V Çevrimdışı

vuslatım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ben e yi şaretledım de bır manası varmı e nın yanı neyı karşılıyor tan olarak

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
konu incelenmiş, saman p a n la görüşülmüş ve heyet kararı gereği oylamada usulsüzlük olmadığı anlaşılmıştır. :muhaha

V Çevrimdışı

vuslatım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
konu incelenmiş, saman p a n la görüşülmüş ve heyet kararı gereği oylamada usulsüzlük olmadığı anlaşılmıştır. :muhaha
daha da üst merciler ilgilensin tarafgirlik var burada ikisinin de 3 ay uzaklaşmasını talep edıyorum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gereği düşünülmüş, yapılan itirazda resmi hiçbir kaide bulunamamış, dava düşürülmüştür. hatta itirazların devam etmesi halinde asılsız iddialardan ötürü simurg kardeş mescid-i aksanın içinde müebbet itikaf cezası ile yargılanacaktır. :yale

samanpan ' Alıntı:
:)
yaaa sever beni deli

yok be ya ondan değil. hani bi kokoreç ısmarlarsın artık ayağına sahte raporda düzenlemeye başladık. :muhaha anlayacağın kokoreçi daha çok seviyor olabilirim :muhaha

V Çevrimdışı

vuslatım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
gereği düşünülmüş, yapılan itirazda resmi hiçbir kaide bulunamamış, dava düşürülmüştür. hatta itirazların devam etmesi halinde asılsız iddialardan ötürü simurg kardeş mescid-i aksanın içinde müebbet itikaf cezası ile yargılanacaktır. :yale

HaLiD BiN VeLiD ' Alıntı:
::
yaaa sever beni deli

yok be ya ondan değil. hani bi kokoreç ısmarlarsın artık ayağına sahte raporda düzenlemeye başladık. :muhaha anlayacağın kokoreçi daha çok seviyor olabilirim :muhaha
böyel cezaya can kurban kabulum ama asagıda rüşvetın belgesı var kendısı yazmıs hehehe

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
deli ' Alıntı:

yaaa sever beni deli

deli ' Alıntı:

yaaa sever beni deli

menfaatçi deli.... yemem ben bi daha dün gece zehirlendim hala ii değilim ...

Üst Ana Sayfa Alt