Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Paris'te Şerefsiz Mizah Dergisine, İzzetli Baskın

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kimlik pasaport denince bu geldi aklıma .. " gül"ü de eksik etmemişler .

Ekli dosyayı görüntüle 9412
hocam görsel küçük
643d1314324886-hz-muhammede-ticari-nufus-cuzdani-hz_muhammed_kimlik.png

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi bir de hocaya bilmiyorum iyi niyetle mi soruyorlar kötü niyetle mi soruyorlar Allah bilir, bazilari tuhaf tuhaf soru soruyor işte onlardan birisi

zamanında haydar dümen'e sorarlardı ''erkek arkadaşım beni öptü çocuğumuz olurmu''
şov dünyasına hizmet ediyorsan kendin soru üretir kendin cevap verirsin, milletde bunları yer malesef

İ Çevrimdışı

İbrahim_Asaf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şahsım adına belkide son ayların en sevindirici haberi olarak görüyorum bu operasyonu.
Beni sevinçten gözleri dolacak hale getiren bu mübarek eylemi yapanların ellerinden öpüyorum.
Tam olarak kim yaptı bilemesem de, Avrupalı namussuzlara 1,5 milyar müslümanın en kutsal değerleriyle böyle kolay alay edilemeyeceğini gösterilmiş oldu. Yıllardan beridir İslamın şiarlarına yönelik her türlü hakareti düşünce hürriyeti, ifade özgürlüğü olarak savunan Avrupalılar neden Müslümanların kendi tepkilerini ifade etme hürriyetlerine hayret ediyorlar anlamıyorum :) Öyleya hep resimle kalemle ifade hürriyeti olacak diyen de kim?
Alın size ifade hürriyeti. Charlie Hedbo nun tabelasına imza attı müslümanlar. Bence bu kardeşlerin mizah anlayışları çok gelişmiş :))) Ellerine sağlık.

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Ahi o değilde ben bu videoyu ilk izlediğimde kendimi tutamadım baya bi gülmüştüm yav , bu dinle alaya girer mi?

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bazı kaynaklara göre 9

benim bildiğim yaklaşık on tane olduğu ki bunlar sadece Rasulullah(sav)'in fiilen bulunduğu savaşlar. Ve 2ay 623-630(Mekke'nin Fethi)kadar yılları arasını kapsayan dönem yaklaşık.
Ahi ibn nehhas'ın cihad diye bi kitabı var. 10dan fazla gazveleri anlatıyor. Yani katıldıkları ve sadece emir verdikleri yani katılmadıkları savaşlar. Allahu Alem.

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
Kardesleri takip ediyorlar. Allah yardımcıları olsun.

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
vKAFRL5.png

"Rasulullaha (s.a.v) yardımdan geri kalırsak analarımız bizi yitirsin" Şeyh Usame Bin Ladin Rh.

Şeyh bu sözleri danimarkadaki karikatür saldırılarından sonra söylemişti. Paristeki saldırıdan sonra şeyhin söylediği bu sözler aklıma geldi.

Asker polis özel tim tüm fransız kafirler şu anda kardeşleri kovalıyor 90 bin asker ve polis şuan peşlerinde olay bölgesindeymiş. Çok sayıda yaralı var kardeşler peygamber düşmanı terörist fransa devletine zaiyat verdirmeye devam ediyorlar. Allah haklarında en hayırlı olanı versin inşaAllah.

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
Her savaş 2 gün sürse 30 savaş yapar ... 3 gün = 20 savaş ... :)

Tam sayısını bilen var mı?

öyle hesaplanmıyor kardeşim şöyle hesaplanıyor mesela bu gün bir savaş oldu 10 saat surdu iki 3 gün sonra bitane daha oldu 8 saat surdu diyelim sonra tekrar bi savaş 6 saat sürdü. Hepsini topla sana 1 gün savaş. Yani 63 yıllık omrunde sadece bır gün savaşmış diyiyorlar.

(örnek amaçlıdır)

Üst Ana Sayfa Alt