Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Paris'te Şerefsiz Mizah Dergisine, İzzetli Baskın

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
e80uas.jpg
Bunlar vahded-i vucutçu galiba. Cemalnur mu ne oyle.bi kadin vardi ya neye inanirsan inan aslinda Allaha inanan muslumansin diuordu. Bu da oyle heralde. :)

ne demek istedigini anladim adamin orasi ayri ama yazik yahu bu adamlara.

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
88.000 asker/polis/ jandarma 2 Mücahiti ariyormus ...
bi yandan peh be ne Aslanlar diyorum ....
bi yandan da üzülüyorum .... Allah sabir ve kuvvet versin onlara ...
Istishad eylemi bu durumda en makul cözüm diye düsünüyorum ...
Tabi benim/bizim icin söylemesi kolay o ayri konu ...
:(

Ayrica bizim Medya da kafirler gibi polislerin birinin Müslüman oldugunu bagir bagira siparis ediyor .... bunlar hic mi kuran okumaz? Ve o polis orda tesadüfen gelen biri degil. Orda devriye ve koruma görevinde olan biri...

Oysa Allah size Kitapta (Kur'an'da) "Allah'ın âyetlerinin inkar edildiğini ve onlarla alay edildiğini işittiğiniz zaman, başka bir söze geçmedikleri müddetçe, onlarla oturmayın, aksi halde siz de onlar gibi olursunuz" diye hüküm indirmiştir. Şüphesiz Allah, münafıkların ve kâfirlerin hepsini cehennemde toplayacaktır.

Nisa / 140

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Rabbim sen ki Ashabı Kehf'i ( Allah onlardan Razı olsun) zalim Roma kralından koruyup bir mağarada sakladın; bu peygamberiyle alay edilmesini hazmedemeyip kafirlerden öc alan bu mücahidleri de ( o ormanda veya nerdelerse) koruyup gözet ve kâfirlerin ellerine düşürme onları ya Rabbi!!!

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
88.000 asker/polis/ jandarma 2 Mücahiti ariyormus ...
bi yandan peh be ne Aslanlar diyorum ....
bi yandan da üzülüyorum .... Allah sabir ve kuvvet versin onlara ...
Istishad eylemi bu durumda en makul cözüm diye düsünüyorum ...
Tabi benim/bizim icin söylemesi kolay o ayri konu ...
:(

Ayrica bizim Medya da kafirler gibi polislerin birinin Müslüman oldugunu bagir bagira siparis ediyor .... bunlar hic mi kuran okumaz? Ve o polis orda tesadüfen gelen biri degil. Orda devriye ve koruma görevinde olan biri...

Oysa Allah size Kitapta (Kur'an'da) "Allah'ın âyetlerinin inkar edildiğini ve onlarla alay edildiğini işittiğiniz zaman, başka bir söze geçmedikleri müddetçe, onlarla oturmayın, aksi halde siz de onlar gibi olursunuz" diye hüküm indirmiştir. Şüphesiz Allah, münafıkların ve kâfirlerin hepsini cehennemde toplayacaktır.

Nisa / 140

Ayrıca kufrun ordusunda yer almış, bir müslüman islam ordusundan başka bir orduya katilamaz. Küfrün kanunlarını ve küfrün önderlerini müdafaa etmek küfürdür, ekmek parası için de olsa...

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Vehhabi akhiler, Haber Türk'te "Selefizm tehdit mi?" tartışılıyor.. :)

izliyorum.
çok acayip saçmalıyorlar.
gerçekleri aslında gördükleri halde , bir türlü cümle içinde kullanamıyorlar.
Ya da seyirciyi hipnoz edip başka fikre şartlandırıyorlar. (bu sanırım daha gerçekci)

Üst Ana Sayfa Alt