Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Peygamberler Katili, Lânetlenmiş Yahudi İsrail Ürünleri

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
?irket Bilgileri

bu adresten istediginiz mal aldiginiz sirketlerin sermaye tabanlarini detayli olarak gorup ne olup yada olmadiklarini inceleyebilirsiniz.......

K Çevrimdışı

kelime-i şehadet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum kardeşler, bu boykot meselesi çok önemli. Kafiri boykot demek bir nevi Allah yolunda cihad demektir. Paran mı yok? Kendini zor mu geçindiyorsun? Ama Allah yolunda malınla cihad etmek mi istiyorsun? Kafir malı alma, mümin malı al. Al sana cihad.

Kafirlerin malları artık dört bir yanımızı kuşatmış vaziyette. Bu onların tanklarla, tüfeklerle karşımıza dikilmelerinden daha da tehlikelidir. Savaşta onların düşman olduklarını ve emellerini anlarsın. Ama böyle mallarını satın alarak onların seni sağlıksız ürünlerle öldürdüğünü, senin paranla alınmış silahlarla seni ve din kardeşlerini öldürdüklerini bilemezsin. Sen ürünü alıp afiyetle (!) yediğini zannederken zehir vücuduna, kafir de din kardeşlerine karşı saldırıya geçmiş durumdadır. Bu yüzden aldığınıza dikkat edin. Lakin uyanayım derken tekrar uyutulmayın sakın. Gidip bu abd malı bunu değil şu türk malını alayım demeyin. tabi abd yerine türk malı almak daha doğru bir düşünce ama şu da var ki her türk de müslüman değildir. içimizdeki yahudiler sabetaycılar gerçeği var. sonra ırkçı köpekçi faşist türkler var. sakın bunlara meyletmeyin. Türk değil ancak müminler kardeşlerimizdir, bizim kaerdeşliğimiz ilahidir, biyolojik değil, türk kanı taşıyorum benim kardeşim türktür demek hem dinimizce yanlış hem de ırkçı bir zihniyettir. İslam'da milliyetçilik (ırkçılık) yok, ümmetçilik vardır. Bu yüzden tabi ki abd ve israil'den mal almamak lazım ve müslümanların daha çok olduğu türklere yönelmeliyiz YALNIZ her türke de öyle güvenmemeli, araştırmalı ve dini bütün olup olmadığını iyice araştırmalıyız.

Olabildiğince dünya ve ülke çapındaki meşhur markalardan uzak durmalıdır. Olabildiğince adı sanı bilinmeyen ve fason mallara yönelmeli. Bunlardan da olabilidğince şüphelenmeli ve olabildiğince bize yakın ve ucuz ürünleri tercih etmeliyiz. Ve en önemlisi ihtiyaç olmadığı sürece, keyfi ürünler almamalı. Bakkal, çakkal, market ve süpermarketlerden ve dolayısıyla ambalajı marka ürünlerden uzak durmalıyız. Olabildiğince pazarlardan güvendiğimiz kişilerden alışveriş yapmalı, eğer evde yapabiliyorsak kendi ürünlerimizi kendimiz imal etmeliyiz (ekmek vs...) ve en önemlisi nefsimizi zincire vurmalıyız. Yoksa bunların hepsi boşa gider. Az yemeli, içmeli, lüksten, keyfen uzak durmalıyız. Olabildiğince kendi işimizi kendimiz yapmaya çalışmalıyız. En son olarak da bu konularda bilgisiz olan halkı bilinçlendirmeli ve onları da boykota çağırmalıyız.

K Çevrimdışı

kervan21

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
hz. İbrahim ateşe atılırken Allah ın izniyle bir karınca ağzında suyla peygambere yardıma gidiyormuş.biliyormuş ateşi söndüremeyeceğini ama Allah katında acizlerden olmamak için iyi bir imtihan dersi vermiş.Allah bütün müslümanlara bu davada güç ve gayret versin.en az bir karınca olalım.[inş.]

K Çevrimdışı

kelime-i şehadet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hz. İbrahim ateşe atılırken Allah ın izniyle bir karınca ağzında suyla peygambere yardıma gidiyormuş.biliyormuş ateşi söndüremeyeceğini ama Allah katında acizlerden olmamak için iyi bir imtihan dersi vermiş.Allah bütün müslümanlara bu davada güç ve gayret versin.en az bir karınca olalım.[inş.]

+ damlaya damlaya göl olur. o göl de bizlere Allah katında gülistan olarak geri dönebilir. :)

L Çevrimdışı

lafahre

Üye
İslam-TR Üyesi
bizim evlerde biçoğu var ğek dikkat etmiyorum etmem lazım gerçekten faydası oluyomu ki boykotun??

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ne Kadar'da çok ürünleri var değil mi yahudilerin ? Ticareti çok iyi biliyorlar... Allah subhanahu ve Teala Onları alemlere üstün kılmıştı, ama onlar yoldan saptılar ve lanetlenenlerden oldular..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biz bu yolda çaba sarfedersek ALLAH da yardım eder inş. Ben öncelikle kuleler yıkıldıktan sonra, sonra da Gazze katliamından sonra bilinçli olarak şahsi boykotuma devam ediyorum. Şuna dikkatinizi çekerim . Emperyalizm kuleler yıkıldıktan sonra oluşan bu boykot ile en büyük darbesini aldı. İNŞALLAH çok yakında da yerle bir olacak. Onlar planlı olarak ve ara vermeksizin amaçları doğrultusunda hareket ediyorlar. Biz is 2 günde unutuveriyoruz.

TAŞI delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir.
Bi kişiden ne olur demeyelim. üstümüze düşeni yapalım.

S Çevrimdışı

seyfuAllah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Boykot yapaLIm mI?
1.Oncelikle bu tutum kollective yani tum musluman alemi tarafIndan uygulanmaLI eger bu yoksa yapILan bu hareket ba$arI getirmez
tum musluman ulkeler bu mallarI almaya devam etmektedir. bundan dolayI bu cabalama denize tukurmek gibidir onlara hicbir zararI olmaz
2.buna bakILIrsa yahudilerin parmaGI olmayan yer yoktur her $irkette her yabancI urunde veya $irketlerde ve hisse senedi almI$ olabilirler. ve yanIsIra bizim yahudilerle degil Israel le sorunumuz var

Pepsi uzun zaman once coka colanIn satI$InI dusurmek icin ortay YALAN ATTI coke cola israile destek verir ve Arap ulkeleri yasaklandI Ba$arI sizce
sonra Coke cola CIkIp kendini savundu ve dediki " $irketimiz hisse senedi sahiplerine aittir AmerikaLILara ve israel ve yahudi lerle alakamIz yoktur" sonra kazandIlar davayI $imdi Arap ulkeleri
yasagI kaldIrdI yani soylemek istedim yalan haberlere kanmayaLIm

son olarak neyapmamIz gerekeir o zaman YERLI MAL ALMAYA CALI$ YABANCIDAN UZAK DUR

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
YEDİGÜN ü öğrendiğim iyi oldu. ALLAH(cc) razı olsun

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu boykot listesine Google, Facebook, Vikipedi, Ebay, Myspace ve Yahoo'da eklenilmesi gerekilir. Bu siteleri veya ürünlerini kullandıkça bunlar para kazanır ve bunlar bizzat israile yardım ediyorlar. eğer bir tereddütünüz varsa bu konuda size bunları belgelerim. Özelikle Google ve ürünlerine dikkat. Google ve diğer saydığım siteleri icat edenler yahudi ve israille direk bağlantı halinde. Bu boykot listesine ihtimam edenler lütfen bu siteleride boykot etsin! Ya hep ya hiç! Bir kısmını yazıp veya bir kısmını boykot edip diğer kısmı yazmamak veya kullanmak doğru bir davranış değildir.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bu boykot listesine Google, Facebook, Vikipedi, Ebay, Myspace ve Yahoo'da eklenilmesi gerekilir. Bu siteleri veya ürünlerini kullandıkça bunlar para kazanır ve bunlar bizzat israile yardım ediyorlar. eğer bir tereddütünüz varsa bu konuda size bunları belgelerim. Özelikle Google ve ürünlerine dikkat. Google ve diğer saydığım siteleri icat edenler yahudi ve israille direk bağlantı halinde. Bu boykot listesine ihtimam edenler lütfen bu siteleride boykot etsin! Ya hep ya hiç! Bir kısmını yazıp veya bir kısmını boykot edip diğer kısmı yazmamak veya kullanmak doğru bir davranış değildir.
Hepsini yazarsanız listeye ekleyelim inşeallah

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun Abdulmuizz kardeş:

google.com ve bütün google ürünleri ve siteleri (youtube.com'da dahil).
facebook.com
wikipedia.org
yahoo.com (isme dikkat)
ebay.com

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Google.com sahibi ve yöneticisi yahudi 'sergey brin' Kuduste, ağlama duvarında ibadetini yapıyor.

brin_sergi.jpg

Aynı yahudi kafir aşagılık israil cumhurbaşkanı maymunu peresle birlikte poz veriyor

Screen-Shot-2012-03-08-at-7.49.02-AM.png

Dahası var diğerlerini siz internette bir arayın onlarıda bu şekillerde görürsünüz.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
gumdemde tutmak lazim surekli. bana neden kola icmedigimi sorduklarinda israil diyorum. gazze diyorum. yahudilerin muslumanlara zUlmunden bahsediyorum. bireysel olarak boykotuma yillardir devam ediyorum.ve ise yaradığını dusunuyorum.

istatistigi varmidir bilmiyorum. ama etrafimdan gõzlemledigim kadariyla turkiyede cola tuketimi eskiye oranla
azalmistir bence. (yuzdesel olarak)

ictigimiz pet sularin ve meyve sularinin bircogu da bu firmalarca satin alindi. buna da dikkat edelim.

yahudi ve mason firmalarin listesine bakinca birsey dikkatimi cekti.

bu markalarin ortak özelliklerinden birisi reklamlarinin cok olması.
yeni cikan bir marka bile olsalar cok guclu reklam yapiyorlar. bu sinyalin pesine dusersek onlarin kimliklerini bulmamiz kolaylasir kanimca .

mc donals ta domuz eti , kipa urunlerinde at vs eti cikmadi mi. iyiki de boykot etmisim :)

birsey alirken paketinin uzerine mutlaka bakiyorum artik. ismi turk (turk olmasi yahudi -mason degildir demek degil ama) olsa bile asil firma veya lisans sahibi yahudi cogunlukla.
uyanik olmak lazim. emperyalizm ekonomileri yikiliyor Allah in izniyle. duamizla mucahitlere yardim diliyoruz.
bu urunleri almayarak da bir hizmetimiz olur . tasalanmayin. biz niyetimizi eyleme gecirelim. mukafati gelir.

mucahitler tas atarak savasa başlıyor. sonra ganimetlere sahip oluyorlar. tank tufek ve ucaklari oluyor:)
dunya nin onlerinde diz coktugu emperyalizm firavunlari sadece ve sadece ilk gun kendisine tekbir getirerek ,tas atarak savasan mucahitlerden korkuyor ALLAH( cc)in izniyle.

Ne ucuz ticaret . ALLAH (cc)TAN korksalar ya;)
a

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Boycott-Israel-001_zps894c6151.jpg

byktisrael2_zps34c83d98.jpg

byktisrael6_zps6e522b92.jpg

byktisrael5_zps39cccf70.jpg

byktisrael8_zpsac6b2b5c.jpg

byktisrael7_zpsa107b96e.jpg

byktisrael4_zps6a4bd6e8.jpg

byktisrael3_zpsd2724076.jpg

israel-barcode_zps06504ef4.gif

boykot_mallari_2_zps75b837c6.jpg

israilboykotu_zps0c52c2a1.jpg

boycott-cardjan2012front640_zpsb7feed0a.jpg

boycott_israel_2_zps0e566b11.jpg

boycott_israel_1_zpsb65096cb.jpg

Her Müslümanın gözünün önünde bulunması gereken bir liste.

BOYCOTT ISRAEL COMPANY LIST
AOL Time Warner
Apax Partners & Co Ltd
Danone
Coca-Cola
Delta Galil
Disney
Estée Lauder
IBM
Johnson & Johnson
Kimberly-Clark
Lewis Trust Group Ltd
L’Oreal
Marks & Spencer
Nestle
News Corporation
Nokia
Revlon
Sara Lee
Selfridges
The Limited Inc
Home Depot
Intel
Starbucks
Timberland
McDonald’s

:: İSRAİL’E DESTEK SUNAN ÇOK ULUSLU ŞİRKETLER ::
Filistin’li çocukların, masum insanların katili Şaron’un destekçilerinin listesini aşağıda bulacaksınız. Bunların mallarını tercih edip etmemek sizin vicdani sorumluluğunuz…
AOL internet
Time magazine
Life magazine
Time-Life books, etc.
Lilt
Rad
Sunkist
Delta Galil Industries Ltd
Marks & Spencers
Hema
Auchan
Tchibo
GAP
Banana Republic
Structure
J-Crew
J.C. Penny
Pryca
Lindex
DIM
Donna Karan / DKNY
Ralph Lauren
Playtex
Hugo Boss
Aramis
Clinique
DKNY
Estee Lauder
Prescriptives
Origins Natural Resources
MAC Cosmetics
La Mer
Bobbi Brown Essentials
Jane
Bumble and Bumble
Kate Spade
Baby Products
LEWIS TRUST GROUP LTD
Britannia Pacific Properties
Marks & Spencer
M&S stores
St. Michaels
Fox TV Network
Sky TV Network
Star TV Network
National Geographical
Weekly Standard Newspaper, TV Guide
News of the World (UK)
The Sun (UK)
The Times
Sunday Times, Times Educational
Suppliment (TES), etc
The Telegraph (Australia), Gold Coast Bulletin,
Herald Sun, Independent Newspapers Ltd,
Newsphotos, Sunday Herald,
Sunday Mail ..etc… lots more Australian papers!
The New York Post (US)newspaper
Harper Collins Book Publishers, Ragan Books,
Zondervan
Nursery World, Rawkus, NDS,
Mushroom Records, ChinaByte.com,
Festival Records
Revlon cosmetic products
New World Entertainment
Forbes
Selfridges
Selfridges Stores
Home Depot retails stores
EXPO Design Centers
Villager’s Hardware stores
Apex Supply Company
Georgia Lighting
Maintenance Warehouse
National Blinds and Wallpaper
LEA & PERRINS
LU Biscuits
APAX PARTNERS & CO. LTD Ariel
Intel
IBM
NOKIA
DANONE
CNN
Phillips Morris
Parlement
Marlbora
Carrefour
Coca-Cola
Dr Pepper
Sprite
Fanta
Schweppes
Fruitopia
Kia Ora
Johnson & Johnson
CNBC
ICQ (internet chat program)
Maggi
Calvin Klein
Danone yogurt
The Limited Inc
SARA LEE
Leggs – Hosiery
Sara Lee Bakery
Kiwi – Shoe care
Nur die – Hosiery
Sanex – Body care
Gossard – Intimate apparel
Kiwi – Shoe care
Nokia electronic products
NESTLE
Nescafé
Perrier
Vittel
Pure Life
Carnation
Libby’s
Milkmaid
Nesquik
Buitoni
Crosse & Blackwell
Milkybar, KitKat, Quality Street, Smarties, After Eight, Lion, Aero, Polo
Shreddies cereal
KitKat, Quality Street, Smarties, Baci, After Eight, Baby Ruth, Butterfinger, Lion, Aero, Polo, Frutips
Felix – cat food
L’Oréal (important interest)
L’OREAL
Giorgio Armani Perfumes
Redken 5th Avenue NYC
Lancome Paris
Vichy
Cacharel
La Roche-Posay
Garnier
Biotherm
Helena Rubinstein
Maybelline
Ralph Lauren Perfumes
Carson
KIMBERLY-CLARK
KLEENEX facial tissues
KOTEX products
HUGGIES disposable baby products
ANDREX products
Walt Disney
Disneyland
EuroDisney
Disney Products
Strauss dairy
Jacob biscuits
HP foods
Evian, Volvic
Galbani

Türkiye’deki YAHUDİ – MASON şirketlerinden bazıları
•Alüminyum Eşya
_ Nasaş alüminyum levha şerit, çubuk, v.s.
•Likid Gaz
_ Ankara Gaz
_ Aygaz
_ Bursagaz
_ Mobilgaz. (Likid gazlar petrôl mahsûlü olduğundan bunları îmal
eden bütün şirketler, Shell, Mobil, BP, v.s. ile münasebet hâlindedirler.)
•Havagazı Ocağı
_ Arçelik
_ Auer
_ Türk Demir Döküm
•Plastik Eşya
_ Pilsa mâmulü plâstik (Plâstik de bir petrôl mahsûlüdür.)
•margarin
_ Vita
_ Sana
_ Sanella
_Turyağ
_ Ufa
• Ciklet
_ Dandy
• Radyo, Televizyon, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi
_ Arçelik
_ Hoover
_ Aygaz
_ Mobilgaz
_ İpragaz
_ Crosley
_ AEG
_ Singer
_ Norge
_ Ambra
_ Evsan
_ Özaltın
_ Philips
_ Siera
_ Rekormat
_ Acarsoy
_ Prescold
_ Elektrolüks
_ Profilo
_ Radiola
_ Aga
_ National
_ Atlas
_ Tonberg
_ Beko
_ Nordmende
_ Grundig
•Sabun
_ Lüks
_ Soley
_ Puro
•Elektrik Ampulü
_ General Electric
_ Edison
_ Philips
_ Tekfen
•Otomobil
_ Anadolu
_ Murat
_ Renault
•Otobüs
_ Man
_ Mercedes
_ Magirüs
_ Bussing
•Minibüs
_ Ford
_ BMC
_ Magirüs
•Kamyon
_ BMC
_ Austin
_ Morris
_ Ford
_ Bedford
_ Dodge
_ Desoto
_ Fargo
_ Man
•Kamyonet
_ Chrysler
_ Skoda
_ İnternational
•Oto Lastiği
_ Goodyear
_ Pireli
_ Uniroyal
•Dikiş Makinesi
_ Singer
_ Zetina
•İlaç
_ Hoechst
_ Bayer
_ Abbott
_ Sandoz
_ Roche
_ Pfizer
_ Carlo Erba
•Meşrubat
_ coca cola
_ Elvan
_ Pepsi
_ Yedigün
_ Fruko
•Cam Elyafı
_ İzocam
•Boya
_ Bayraklı boya
_ ÇBS
_ Dyo
_ Sadolin
•İplik
_ Polylen
_ Sasa
_ Sifaş
•Kumaş
_ Bossa
_ Bozkurt
•Tıraş Kremi
_ Gibbs
•Diş Macunu
_ İpana
_ Binaca
_ Kolynos
•Diş Fırçası
_ Banat
•Zeytin Yağı
_ Salat
•Deterjan
_ Persil
_ Vim
_ Tursil
_ Pril
_ Omo
_ All

--->GÜNCELLENDİ<---

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
IMG_22975939597908.jpeg

Israil'de bazi market zincirleri Turka mallarini boykot karari aldi.

Israil'de bazi market zincirleri Turka mallarini boykot karari aldi.

M Çevrimdışı

Mavisakal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Burdaki listeye bakıyorumda evdeki herşey bu markalar zaten bu markalar dışında ülker ve eti dışında başka marka olduğunuda düşünmüyorum.Bence boykot listesi yerine hangi markaları kullanmamız gerektiğini yayınlamak daha faydalı olur çünkü millet bu listeye bakınca aklında bu ürünler kalıyor ama karıştırabiliyor en azından karşıt liste yayınlanırsa hem görsel olarak akılda kalır hemde hangi alternatiflere yöneleceğimizi bilmiş oluruz

Üst Ana Sayfa Alt