Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Peygamberler Katili, Lânetlenmiş Yahudi İsrail Ürünleri

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
özellikle gıda sektöründeki ürünlerde yerel türk firmalarına zaman zaman rastlıyorum onlar tespit edilip bir liste yayınlansa iyi olurdu hakikaten.Boykot edecek şuur halkımızda oluştu böyle bir kullanılabilir ürünler listesine ihtiyaç var.Eğer sitede varsa bile güncellenmeli.

şu anda 116 kişi konuyu okuyor maşallah insanlar ilgi gösteriyor boykot olayına

H Çevrimdışı

hunermend

Üyeliği İptal Edildi
Banned
kullandığımız facebook sahibi ve windows işletim sistemelri sahibi de yahudi bunlar niye yok listede bunları da eklemek lazım

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kullandığımız facebook sahibi ve windows işletim sistemelri sahibi de yahudi bunlar niye yok listede bunları da eklemek lazım
ürün var onu almakla israile destek veriyorsun,ürün var onu kullanmakla israile kurşun sıkıyorsun..facebookun sahibleri onlar olabilir(facebookum yok)ama facebook silahını kullanıp,onları yerin dibine sokmak ve insanların gözünde katil olduklarını sergilemekte elindedir,istersen onların doğrultusunda kullanmakta elindedir.
uzi silahı bir israil yapımıdır,onu gidip onlardan almak ve onları zengin etmek ayrı bir konu,onu ele geçirip onlara sıkmak ayrı bir konu...

H Çevrimdışı

hunermend

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bilemiyorum biz birbirimizle uğraşırken onlar tüm teknolojiyi ele geçirmişler bu şekilde onlarla savaşabilir miyiz Allah u alem

S Çevrimdışı

SÖZVERDİK

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bilemiyorum biz birbirimizle uğraşırken onlar tüm teknolojiyi ele geçirmişler bu şekilde onlarla savaşabilir miyiz Allah u alem

Biz teknolojiye güvenmediğimiz için savaşırız kardeşim : Allah bize kafidir o ne güzel vekildir.

Onlar ki: Bir takım kimseler kendilerine; düşmanlarınız sizin için kuvvetlerini topladılar onlardan korkun dedikleri zaman, bu haber onların imanını artırır da, Allah bize kafidir. O ne güzel vekildir, derler. (ÂLİ İMRÂN-173)

H Çevrimdışı

hunermend

Üyeliği İptal Edildi
Banned
allah razı olsun kardeşim ayet için.... Allah mutlaka mazlumların yardımcısıdır ama bu bizden kendimizi geliştirmek ve donatmak için sorumluluğu almamalı

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
BtFiLdWIIAAOcQ-.jpg

Batmandan..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ABD yi, ekonomik krize sokan ve dünyanın bugünki ekonomik bunalımı ve halkların yeni çözüm arayışlarında
11 eylül sonrası adı bugünki gibi net olarak konmamış gizli global boykotun payı yok sayılamaz

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kafirlerin ve devletlerinin iki önemli gücü vardır ekonomik ve askeri güç.ekonomisi çökerse yada zayıflarsa askeri gücü de zayıflayacak verdiği kayıpların yerine yenisini koymakta zorlanacaktır.Bu da mücahid kardeşlerimizi rahatlatacaktır cihadı destekleyici faydalı bir eylemdir boykot.

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bizim Müslümanların Kendi Sektörleri olması lazım yav. Tabi bu da Ekonomik olarak bir güç olamaz isen imkansız gibi görünüyor...

Bu Yahudilerin ürünlerini almıyoruz amenna. Bunun yerine Yerli Malını tavsiye ediyor çok bilmiş abilerimiz.

İki Gıda Mağazası devreye giriyor bu durumda
1.A101
2.BİM

A101 Cemaatin (Cematte Yahudi dostu)
Bim ise Tayyibin (Tayyib ise NATO dost Afganistanda, Somalide Müslümana Zulmediyor)

Vallahi Billahi ZOR ...

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu marketlere kendi kendimizi mahkum ettik. şimdi de çıkış arıyoruz.
Oldum olası büyük marketlere gıcığım zaten. Keşke batsalar

BtJ6KwDCAAEAoX-.jpg

O-Atmaca Çevrimdışı

O-Atmaca

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum En baştan beri verilen Ürünler doğrumu bunları yaymaya çalışacağım inşaAllah. İftara atmakta isetemem. Yani İsrail (malı bazı malları belli zaten) ya da onunla bağlantılı olduğunu araştırıp atıldı değil mi? Güvenebilirmiyim.
Bende yapmıstım ilgilenen arkadaş bi baksın
Screenshot_1.jpg
Bunları yayınlyacağım ama içlerindeki bazıları doğru ürünler mi yoksa bir şeye yaramaya bilir.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Benim anlamadığım bizler birey olarak mesela Coca Cola'yı filan almadığımız halde; iş yerleri( helal et vs sattıkları halde) aynı duyarlılığı bu Cola'ya niye göstermiyor?? Bütün Türk, Kürt ve Arap restorantları özellikle Cola'nın her çeşidini satıyor. Cola dışında o kadar değişik içecek satmalararına rağmen iflas (!) etmekten korkuyorlar, yada Yaratıcının ( swt) Rezzak sıfatına güvenmiyorlar!!!??

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Selam aleykum, insanlar coca cola içsin diye her çesidini yaptilar, birde üzerinde isim yazan colalar çikardilar. 4 sene önce fransada kaldigimiz yerde yeni bir cola çikmisti ismi neydi biliyormusunuz: mekke veya medina colasiydi:eek::eek:

Üst Ana Sayfa Alt