Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Peygamberler Tarihi - Vcd 3gp Wmv Mp4 Mp3 - Indir

cihad1 Çevrimdışı

cihad1

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum

Peygamberler Tarihi - vcd 3gp wmv mp4 mp3 - indir

peygamberlerimizin tarihi,yaşamlarında dünyaya kattıkları güzellikleri bu VCD 3gp wmv mp4 mp3 ile izleyecek ve dinliyerek , peygamberlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler edineceksiniz.

* Hz.Muhammed (sav) 3 VCD
* Hz. İsa (a.s)
* Hz. Musa (a.s) 2 VCD
* Hz. Nuh (a.s)
* Hz. Yusuf (a.s) 2 VCD
* Hz. İbrahim (a.s) 2 VCD
* Hz. Süleymen (a.s)
* Hz. Zekeriya (a.s)
* Hz. Lut (a.s)
* HZ. Salih Hz. Hud (a.s)
* Hz. Davut (a.s)
* Hz. Eyup Hz. Lokman (a.s)
* Hz. Adem Hz. idris (a.s)

ngecf6zq.jpg

izle
PEYGAMBERLER TARiHi

wmv mp4 mp3
Index of /28/items/peygamberlertarihiwmvmp4mp3/

VCD
Index of /4/items/peygamberler-tarihi/

3gp
Index of /26/items/peygamberler-tarihi-3gp/

“Ey iman edenler! Eğer siz ALLAH’ın dinine yardım ederseniz, O da size yardım eder ve ayaklarınızı kaydırmaz.” (Muhammed Sûresi 7.Âyet)

“De ki: Ben, buna karşı sizden bir ücret değil, ancak Rabbine doğru bir yol tutmayı dileyen kimseler (olmanızı) istiyorum.” (Furkan Sûresi 57.Âyet)

B Çevrimdışı

Bin Cerrah

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum,
arabada giderken bunları nasıl dinleyebiliriz?
denedim ama download yapamadım?

Muhammed Faruk Çevrimdışı

Muhammed Faruk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum,
arabada giderken bunları nasıl dinleyebiliriz?
denedim ama download yapamadım?
Aleykum Selam.Şurdan:http://ia600405.us.archive.org/28/items/peygamberlertarihiwmvmp4mp3/
istediğiniz peygamberin isminin sonunda mp3 uzantılı dosyaları bulup o dosyayı açmadan önce üzerine sağ tıklayıp bu bağlantıyı kaydet şeklinde bir seçenek olması lazım.Bu şekil tüm mp3 uzantılı dosyaları indirebilirsiniz.Mesela Hz.Davut(a.s)'ın hayatını indirmek için :http://ia700405.us.archive.org/28/items/peygamberlertarihiwmvmp4mp3/Peygamberler-Tarihi-HZ-Davut.mp3 bu bağlantıya sağ tıklayın ve bu bağlantıyı kaydeti tıklayıp bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz.Bunu yaptıktan sonra artık mp3 dosyası inecektir.
Yalnız sorun yaşamamak için sadece mp3 uzantıları bulup indirin. ogg .wmv vb. uzantıları indirmeyin.
Arabada dinlemek için indirdiğiniz bu mp3leri ya boş bir flash belleğe atın arabanızda dinleyin.Tabi USB yeri varsa.Yada birtane boş bir CD veya DVD'ye bu mp3leri yazdırarak dinleyebilirsiniz..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Radyoya eklenebilir mi? . Dinleyenlerden görüş alabilirmiyim. Adminlerden de görüş bekliyorum