Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Pkk Kâfirleri, Çeşitli Şehirlerde Sürüler Halinde Muslümalara Saldirıyor

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2014-10-8_13-6-43.png

Konu başlığını değiştirmek iyi olur sanırım.
Konu genele yayıldı

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
müslümanlar derin bir uykuda sevmedigimiz mhp liler sultanbeylinde en cok tepki ortaya koyanlar oldu peki müslümanlar ne yaptı evlere kapandı cok yazık bir miş gimi gorunup ayrı duranlardanız malesef

ve sultanbeylinde 2 tane mhp pkk ile çatışmada öldü

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler az önce haberleri izledim kafasını ezdikleri kardeşin parmağını göstermiştiler şehadet parmaği havadaydı . ALLAHU EKBER artık SEHADET kapımıza geldi . ALLAH bizlerede nasietsin....

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
köpek soyları kafir köpekler bunların hepsini uçuracaksın değil dine insanlığa bile zararlı bu şerefsiz kan emici adi köpekler ailelerinden çıksın yaptıkları camiye apo itinin fotoğrafını yapıştırırlar ha Kuranı yakarlar ha yakacaksın bunları söndürüp söndürüp yakacaksın

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Diyarbakirda 55 yasinda bir abimizde pkk nin saldirilari sonucu öldü esi yaninda peceli oldugu icin oldurulen musluman vatandasimiz mustazaf cemiyetinden degildir . Pkk nin savasi islamadir . Neredesiniz ey cemaatler bir olma zamani . Dua edelim insaallah

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
müslümanlar derin bir uykuda sevmedigimiz mhp liler sultanbeylinde en cok tepki ortaya koyanlar oldu peki müslümanlar ne yaptı evlere kapandı cok yazık bir miş gimi gorunup ayrı duranlardanız malesef

ve sultanbeylinde 2 tane mhp pkk ile çatışmada öldü
Bence ciddi bir örgütlenme ve silahlanma olmadan hicbir Müslüman disari cikmasin ... sonucta az buz degil bu kafirler ve ucunda fislenmek de var ... Ülkücü zirtolar ile ayni safdan olmakdan Allaha siginirim ... adamlarin derdi Türk-Kürt kavgasi zaten ...

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
zamanında jandarmalar vardı piskopat sivil gezinen tağut falan ama bu köpeklerin dilinden iyi anlıyorlardı

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler az önce haberleri izledim kafasını ezdikleri kardeşin parmağını göstermiştiler şehadet parmaği havadaydı . ALLAHU EKBER artık SEHADET kapımıza geldi . ALLAH bizlerede nasietsin....
başka bi resimde daha şehadet parmağı gördüm ben. karanlık resimlerden biriydi. cepten görmüştüm emin olamadım. denk gelirse eklerim inş

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
başka bi resimde daha şehadet parmağı gördüm ben. karanlık resimlerden biriydi. cepten görmüştüm emin olamadım. denk gelirse eklerim inş
Ayni resimden bahsediyoruz bnce o da karanlikti tv de gordugum kadariyla . Atarsaniz iyi olur insaallah Allah razi olsun

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Kafir PKK nın Diyarbakırdaki Saldırı Görüntüleri... Köy*der Görüntüleri

BzaqYXkCUAAucKu.jpg

BzaqYgZCYAESjkE.jpg

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2014-10-8_18-22-23.png

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu Tağut destekçisi Kafirin Attığı Twite bakın İki Twite Dikkat !!!

q2JWGR.jpg

Bi de galiba böyle bir tweet de atmış ama sonra tepkilerden dolayı kaldırmış (kaynağı pkk?? fasid pkk )

WrGQDm.jpg

Hükümet pezevengi(afedersiniz) ortalığın durulmasını bekleyip sonra MÜSLÜMANLARI TEKER TEKER IŞİD DİYE İÇERİ Mİ ALMAYI PLANLIYOR ACABA???
ALLAH BU TAĞUTU DA DESTEKÇİLERİNİ DE KAHRETSİN NE FOREVER ELİMİZE SİLAH ALIP ÜÇ BEŞ KİŞİYE Mİ SIKALIM NE YAPALIM? ANCAK NEFSİ MÜDAFA GÜÇ MÜ VAR BİZDE... BU ŞEREFSİZLER SONRA BİZİ TUTUKLAR PKK YI SALAR

Vanda Asker Polis ortaklaşa müdahele ediyor. Ancak olaylar hala devam ediyor. Xaçortun Yüksekovanın Hakkarinin PİJLERİ (Afedersiniz söylemem lazım) ortalıkta cirit atıyorlar. Tüm Mobeseleri altlarındaki betonları ile beraber ama tamamını sökmüşler. Şuan Vanda MOBESE diye bir şey yok. Dolayısı ile bu İTLERE herşey serbest. Polis ve Asker sadece ana yollarda bekliyorlar. Tüm İş yerleri kapalı, bu zürriyetsizlerden başka dışarda insan yok.
Allah Müslümanlara Yardım etsin... AMİN

Üst Ana Sayfa Alt