Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Pkk Kâfirleri, Çeşitli Şehirlerde Sürüler Halinde Muslümalara Saldirıyor

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2014-10-9_23-22-57.png

bu gece iç savaşa döndü ortam.
hertaraftan ölü haberleri yağıyor

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
nHyltNNv_normal.jpeg
Hûr Ekip Asayiş @HurEkipAsayis · 3 dk. 3 dakika önce
Acil RT Yapın!! An itibari ile diyarbakir/hani irşat der'in etrafi PKK'lilerce sarılmış durumda.. Zalimler icin yasasin cehennem..!!

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
nHyltNNv_normal.jpeg
Hûr Ekip Asayiş @HurEkipAsayis · 4 dk. 4 dakika önce
#SONDAKIKA
Bingölde PKK, 2 Polis öldürdü. Daha sonra çatışmada 4 PKK'Li Öldürüldü.. Olayı Hizbullaha Atanlara Kapak Olsun!!

nHyltNNv_normal.jpeg
Hûr Ekip Asayiş @HurEkipAsayis · 1 dk. 1 dakika önce
Hüda Par'lıların Katillerini yakalamayan Devlet, Polis katillerini anında bulup infaz etti. Demek ki istenince oluyormuş. Şimdi anlaşıldı..!

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dakikalar geçmesin ki Bir ölü, bir olay bir yaralama haberi gelmesin. Türkiye tam manasıyla yarı bir iç savaşın içerisinde. Bu iş gezi olaylarınıda sollayacağa benziyor

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dakikalarda geçmesin ki Bir ölü, bir olay bir yaralama haberi gelmesin. Türkiye tam manasıyla yarı bir iç savaşın içerisinde. Bu iş gezi olaylarınıda sollayacağa benziyor

Kardeş ben de öyle sandım ama değil

1. O Haberleri hepsi yalandı Üzerinde Tır geçen adam vs...
2. O Haberler bizi bağlamıyordu. İktidar çekişmesiydi
3. O haberler sadece büyük şehirlerde geçiyordu.
4. İçlerinde hiç Müslüman yoktu.

1.AMA BU HABERLERİN HEPSİ GERÇEK
2.BURADAKİLER MÜSLÜMAN
3.KIRSAL KESİM DAHA TEHLİKELİ
4.BU OLAYLAR EN ÇOK BİZ MÜSLÜMANLARI BAĞLIYOR
5.OLAYLARIN İÇERİSİNDE EN ÇOK MÜSLÜMANLAR VAR

ALLAH MÜSLÜMANLARA YARDIM ETSİN. AMİN AMİN AMİN

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeş ben de öyle sandım ama değil

1. O Haberleri hepsi yalandı Üzerinde Tır geçen adam vs...
2. O Haberler bizi bağlamıyordu. İktidar çekişmesiydi
3. O haberler sadece büyük şehirlerde geçiyordu.
4. İçlerinde hiç Müslüman yoktu.

1.AMA BU HABERLERİN HEPSİ GERÇEK
2.BURADAKİLER MÜSLÜMAN
3.KIRSAL KESİM DAHA TEHLİKELİ
4.BU OLAYLAR EN ÇOK BİZ MÜSLÜMANLARI BAĞLIYOR
5.OLAYLARIN İÇERİSİNDE EN ÇOK MÜSLÜMANLAR VAR

ALLAH MÜSLÜMANLARA YARDIM ETSİN. AMİN AMİN AMİN
Evet haklısın akhi.. Ben zaten Etki alanı açısından dedim. Gezi olaylarının içeriği fostu ama Türkiye'de çok ses getirmişti. Olay olmuştu. Bu yaşanan Son olaylar bu Gezi Fenomenini sollayacak

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet haklısın akhi.. Ben zaten Etki alanı açısından dedim. Gezi olaylarının içeriği fostu ama Türkiye'de çok ses getirmişti. Olay olmuştu. Bu yaşanan Son olaylar bu Gezi Fenomenini sollayacak

gezi solu birleştirmişti. Ama o bugünle kıyaslanamaz.
TekDinİslam Akhiye katılıyorum
şu an yersiz konular bunlar

Bu günleri iyi değerlendirmek gerekiyor.
herkese tebliğ vazifesi düşüyor

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

YPG Bim Ypgnews
3 dakika önce
Flaşh
Polisin silahla Ateş açması sonucu Wanda bir çocuk yaşamını yitirdigi yönde bilgiler var..

YPG Bim Ypgnews
4 dakika önce
Flaşh
Bingöl'de bir ölüm daha
Bingölde yolda yürüyen iki kişi üzerine bir araçtan açılan Ates sonucu 1 kişi öldü 1 kişide agır yaralandı.

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gaziantep Son Dakika: Binlerce halk çatışma yerine otomatik, pompalı, av tüfekleri, tabancalarla geldi, silah sesleri susmuyor. Pkk sempatizanları geri çekiliyor.
SubhanAllah, Allahualem o otomatik silahlı kişiler Cecceli aşireti mensupları. Tabiri caizse şimdi kıyamet koptu.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
cok sessiz tc.dimekki isine yariyor bu olaylar.bunca kani mali cani haram olan muslumanlari, kendi amaclarina ulassinlar diye katl edenlerin Allah azabini artirsin,belalarini kendileri gibi serefsiz itlerin eliyle versin Rabbicok sessiz tc.dimekki isine yariyor bu olaylar.bunca kani mali cani haram olan muslumanlari, kendi amaclarina ulassinlar diye katl edenlerin Allah azabini artirsin,belalarini kendileri gibi serefsiz itlerin eliyle versin Rabbicok sessiz tc.dimekki isine yariyor bu olaylar.bunca kani mali cani haram olan muslumanlari, kendi amaclarina ulassinlar diye katl edenlerin Allah azabini artirsin,belalarini kendileri gibi serefsiz itlerin eliyle versin Rabbicok sessiz tc.dimekki isine yariyor bu olaylar.bunca kani mali cani haram olan muslumanlari, kendi amaclarina ulassinlar diye katl edenlerin Allah azabini artirsin,belalarini kendileri gibi serefsiz itlerin eliyle versin Rabbicok
tc aptallaştı bence
Tayip sonunu gördü. ESED , KADDAFİ

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
cok sessiz tc.dimekki isine yariyor bu olaylar.bunca kani mali cani haram olan muslumanlari, kendi amaclarina ulassinlar diye katl edenlerin Allah azabini artirsin,belalarini kendileri gibi serefsiz itlerin eliyle versin Rabbic/QUOTE]

ne yapabilir ki tayyip ? aşşağı tükürs sakal yukarı tükürse bıyık, kobani dese islamlığı kalmaz pkk yandaşı olur çıkar , islam dese çözüm süreci federasyon hayalleri yıkılır,, dedim ya çarşafa dolandı çarşafa .. ama gidişat ne kadar dirensede bir seçime zorlayacak gib i onu .

Allah sonunu hayretsin bu olup bitenin .

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
YP28mnYQ_normal.jpeg
YDG-H @YDG_HKomuta · 35 dk. 35 dakika önce
Asayiş Güçlerimizin Dikkatina Yürüyüş Çatışma Eylemlerimizi Sonlandirip Misilleme ve Pusulama Eylemlerine Geçiyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Ana Sayfa Alt