Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Pkk Nevrozundan Bir Kare

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
10606523_652497384894290_1516737867364647613_n.jpg

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kimbilir belki ikrah altında yapıyordur. Kolay değil oralarda islamını izhar etmek. Allah yardımcıları olsun.

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Doğrudur abi sen daha iyi biliyorsun olan biteni. Ben pkk'lıların kendilerini müslüman olarak gösterme çabasında içinde olduklarını düşünmüyordum. Adamlar küfür yolu üzerinde olmaktan gurur duyar gibi hal ve hareket sergiliyorlar.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Doğrudur abi sen daha iyi biliyorsun olan biteni. Ben pkk'lıların kendilerini müslüman olarak gösterme çabasında içinde olduklarını düşünmüyordum. Adamlar küfür yolu üzerinde olmaktan gurur duyar gibi hal ve hareket sergiliyorlar.
pkk kadar münafık,ikiyüzlü,yalancı,sinsi,hilekar bir örgüt bulamazsın,inanki yahudiler bile onlardan ders alır.Bunlar dindarın yanında dindar,kafirin yanında kafir,yahudinin yanında yahudi,eşcinselin yanında lgbtli olan bukalemun tiplerdir.Yakında kutlu doğum düzenliyecekler,elbette orada ne demek istediğim muhakkak azda olsa basına yansıyacaktır.

Üst Ana Sayfa Alt