Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Pratik Yemekler (erkeklere Ozel :d )

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
20170117_163316.jpg

Tüm hazırlıklar tamam...Fırına verdim 10 dk'ya hazır inşaallah :) Yanına da şöyle bir demlik kaçak çay, tamamdır :)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Afiyet olsun kardeşim eline sağlık güzel görünüyor. Bu böreği etrafa dökmeden yemek biraz zor hele misafirsen adamı mahcup eder onun için dörde bölerek yaparsan birer lokmalık daha pratik olur
Allah razı olsun abim, tavsiye için teşekkür ederim :)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şimdi buraya bir tost tarifi yazacağım ama yaptıktan sonra yorumları buradan bekliyorum.
Malzemeler:
1. Yarım ekmek ortasından kesip açın
2. Tereyağı yada margarin
3.Peynir
4.Domates
5.kurusoğan
6. Maydanoz
7.tuz, karabiber,pul biber.
Tarif:
Ekmeği tava yada tost makinesinde bastırmadan kızartın. Sonra malzemeleri sırasıyla ekmeğin arasına koyun yanında ayran yada çay ile birlikte afiyetle yiyin.

Püf noktası :domatesi soğanı maydonozu ince ince doğrayın.soğanı suda yıkayın açısı gitsin

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
pratik deyince aklıma çocukken dışardan eve gelir yoğurtun üstüne şeker atar ekmeği bana bana yerdim...

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ACILI ADANA TARİFİ

_usta çek acılı bir adana
__hemmen geliyorr
_açık ayran varmı?
__olmazmı abim ev yapımı ayranım var.
_ilaç niyetine iyi gider, gönder gelsin

yoğurtlu haşlanmış brokoliymiş :) brokolide nedir yaw ,adını bile söyleyemediğim şeyin yemeğini ne yapayım
tereyağlı kuymak tarifi vermezlerki milletin midesi bayram yapsın

Üst Ana Sayfa Alt