Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Programsız Youtube Videolarını Flv, Mp4, Mp3, 3gp Olarak Indirme !!!

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Esselamualeykum Rahmatullahi ve berekad akhiler

Google Chrome eklentileri yalan olduğundan youtube sitesinden programsız başka bir yöntem ile nasıl video,mp3,mp4,flv,hd olarak indirilir anlatmaya çalışacam umarım faydalı olur.

youtube1_by_kelimetullah-d5v8nzr.jpg

Youtube de Herhangi bir video açıyoruz ve yukarıda ki resimde gözüktüğü üzere ( www.ssyoutube.com örnek) 2 adet (ss) harfi ekliyoruz ve adres seçili halde iken ''enter'' tuşuna basıyoruz !!!

youtube2_by_kelimetullah-d5v8o2b.jpg

More kısmından hangi formatta indirmek istiyorsan indirebilirsiniz !!!

youtube2_by_kelimetullah-d5v8o2b.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
waay maaşaAllah

Cezakallahu hayr akhım guzel paylaşım

sağol akhim herşey siz güzel kardeşlerim için

duanızını eksik etmeyin inş...

hiçbir forumda böyle birşey mevcut değil sanırsam

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İnşeAllah akşam gelince ilgilenecem.Allah razı olsun tekrardan abi:) selamun aleyküm.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
google chrome kullanmazdım ama şimdi kullanmak lazım galiba..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
google chrome kullanmazdım ama şimdi kullanmak lazım galiba..

tavsiye ederim kardeşim hız bakımından çok iyi ayrıca eklentiler mükemmel kılıyor explorere resmi devlet işlerinde iyi e devlet hizmeti gibi

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akhım firefoxta birden fazla sekmeyi kapattıgında uyarı alıyorsun chrome de bu ozellık yok sanırım , sen artık uzman sayıldıgından çaresi varmı dıye sorayım : )

M Çevrimdışı

muwahhid04

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum abi,bir sorum olacak belki bir bilginiz vardır,marş ezgi vb. müzikli güzel sözler içeren ses dosyalarından müziği nasıl çıkartabiliriz?

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum abi,bir sorum olacak belki bir bilginiz vardır,marş ezgi vb. müzikli güzel sözler içeren ses dosyalarından müziği nasıl çıkartabiliriz?

Bende bikaç program vardı. Bakip eklerim inşallah

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
kardeşim Adobe Audition program vasıtasıyla yapıldıgını duydum bu konu ıle ılgılı youtubede vıdeolar olabılır ıstersen araştır

bi videosunu izledimde akhi olmuyor ya birebir. bu konu studio ortamında profesyönel olarak yapılıyor basit bişey değil :)

akhi ayrıca daha önce ki sorun hakkında evet google chrome o özelliği yok ama netten bişey indirirken bütün sekmeleri kapatırken uyarı veriyor

M Çevrimdışı

muwahhid04

Üye
İslam-TR Üyesi
bi videosunu izledimde akhi olmuyor ya birebir. bu konu studio ortamında profesyönel olarak yapılıyor basit bişey değil :)

akhi ayrıca daha önce ki sorun hakkında evet google chrome o özelliği yok ama netten bişey indirirken bütün sekmeleri kapatırken uyarı veriyor

abi benm yapmak istediğim sadece müziğini çıkarmak profesyonelce birşy değil sanırım :)

K Çevrimdışı

karabatak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ulead video studio ile yapıyorum ben bazı web sitelerinde bu online de oluyordu o siteleri bulursam yazarım tekrar.ama dediğim prog. yapıyor

Üst Ana Sayfa Alt