Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Psikolojim Çok Bozuk

S Çevrimdışı

Sehid

Üye
İslam-TR Üyesi
:yardimm

benim psikolojim cok bozuk ne edecemm?? birde bana psikolog ol diyorlar, benim kendime lazim bea psikolog

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ilk önce hos gelmissen sehid kardes aramiza seninde burda olman büyük bir seref :yale

Simdik derdini söylede sana derman bulalim neymis derdin böyle :huhuuhuu

Namazini kil, Duani yap, tevekkül et, kendini dünyanin en mutlu insani gibi hisset sonra,
Duanin gücüne inandigin kadar mutlu olacaksin :yale

E hadi dene ama...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Konuyu sabitledim, baska yardim eden yokmuuuuuuuu

deli kardes nerdesin :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
!sLaM4eVeR abi... yettim gari. finalleri anca temizleyipte gelebildim ( :huhuuhuu ) Sehid kardeşim. eğer gerçekten dediğin gibiysen doğru yerdesin :muhaha bu sitede normal insan bulabilmek ne mümkün :muhaha bu zamanda müslümanca yaşamak ve özelliklede müslümanca ölebilmek zor iş kardeşim. bu zamanda psikolojisi bozulmayan müslümanın imanından şüphe ederim inanın. :huhuuhuu zulüm diz boyu , hz. musa kavminin peygamberlerine yaptıklarını bu gün müslüman diye geçinenler bizlere yapıyorlar. dünyanın dört bir yanındaki kardeşlerimiz zulüm altındayken bizlerin düzgün bir psikolojiyle yataklarımızda rahat yatabilmemiz ve yaşamlarımızı huzurlu geçirebilmemiz beklenemez herhalde. rabbim bizlere bu zamanda ibrahimi bir duruşu, eyyübi sabrı , hızır-i bir basireti ve rasuli bir yaşantıyı nasib etsin inşaallah. moral bozukluklarının şifasıda kur'andadır kardeşim. sana her sabah uyandığında birer sayfa arapçasını ve mealini okumayı, gün boyuda okuduğuna amel edip tefekküre dalmanı tafsiye ederim. böylelikle her günün kuranın bereketiyle başlamış olacak. !sLaM4eVeR abimin dediği gibi okuduğun kur'anı bir de namazla pekiştirdinmi nur ala nur. :hahahaa işte öyle bir günde namaz sonrası ettiğin dualarında bizleride eksik etme inşaallah.

diğer bir ilaç tavsiyemde islam-tr.org ten ayrılma :hahahaa

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tamam- tamam sana da bir kıyak geçelim. sen de uy. ama sakın kimseye söyleme. sadece bizim aramızda kalsın olurmu? :muhaha

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
tamam- tamam sana da bir kıyak geçelim. sen de uy. ama sakın kimseye söyleme. sadece bizim aramızda kalsın olurmu? :muhaha
bende duydum ne olacak şimdi bakalım ???? :eek: :-\

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yaow kardeşler, sizlerde birşeyi görmeseniz çatlarsınız heee. :hahahaa islamda ketumiyeti duymadınızmı hiç. neyse. sanada bir kıyak geçelim saman... kardeşim, ama bak başka kimse bilmesin heee, kendi aramızda sadece :muhaha başkalarıda öğrenirse dünya bizimgibilerle dolabilir .

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:muhaha :muhaha :muhaha :muhaha

EYVALLAH KARDEŞİM...BEN KIMSEYI ÇAĞIRMADIM HEEE...SAMANPAN KENDILIĞINDEN GELDI...SENI DUYDU KESIN DELİ KARDEŞİM...

:muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ne oluyo yaa. ben tamam bişey duymadım Allah Allah . istemiyosanız gelmem . hıh...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sAmAnpAn ' Alıntı:
ne oluyo yaa. ben tamam bişey duymadım Allah Allah . istemiyosanız gelmem . hıh...

yaf kardeşim zaten bende zonradan olaya gırdım baktım kardeşim yardım edıo fıkırlerını beyan edıo bende yararlanmak ıstedım...nıe hıhladın şimdik gaffar :huhuuhuu :huhuuhuu

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
oooo gelmiyom işteee .çok kötü oldum şimdi .. istenmediğimi düşünüyorum şu an . hıh...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
iyi o zaman bende deli kardeşin kıyağından yararlanmayım...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yaf tamam. hadi sizde gelin. ama bu hızla gidersek cennette yer kalmayacak bak söylemedi demeyin :muhaha :muhaha :muhaha

? Çevrimdışı

...

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
HaLiD BiN VeLiD ' Alıntı:
yok zaten iki yol varda beni oraya almayabilirler ondan söylüyorum kardeşim.
seni almazlarsa oraya beni hiç almazlar... :(
sakın iltifat olarak alma... :)