Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Psikolojim Çok Bozuk

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
yok be ne hemen dövelim
herşeyin bi adabı var
çiçek yaptıracaz sonra seni giydirecez...
gidip isteyecez

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
HaLiD BiN VeLiD ' Alıntı:
yok be ne hemen dövelim
herşeyin bi adabı var
çiçek yaptıracaz sonra seni giydirecez...
gidip isteyecez

iyi ozaman acele edelim. dubai ile aramızda 2 saatlik bir zaman farkı var. bunu dikkatli değerlendirelim. ha bu arada kıs çarşaflımıymış, namaz niyaz varmıymış sordunmu. yoksa eğer çazgır bişi ise sana alırız. hem dünya hemde ahirette senden kurtulmuş olurum. nasıl akıl ama. değilmi :muhaha

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
güzel ama bana olmaz...
çarşaf giyiririz sonra namaz da kılıyo muhtemelen.. tam senlik..
şimdi öneMLİ olan eksiklerin tamamlanması ve bi an önce yola çıkmamız

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
HaLiD BiN VeLiD ' Alıntı:
güzel ama bana olmaz...
çarşaf giyiririz sonra namaz da kılıyo muhtemelen.. tam senlik..
şimdi öneMLİ olan eksiklerin tamamlanması ve bi an önce yola çıkmamız

tamam ama ben vazcaydım. mızık yaptın. oynamıyorum. :huhuuhuu delinin tekiyle niye evlenecekmişimki. ben delimiyimki. :benkizgin :dillll

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
yok canm yaa deli deil maş çok iyi biri ..
helal süt emmiş ...
tam senlik dediğim o delilik deil..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ginger ' Alıntı:
:huhuuhuu :eek:hafalanoldum :huhuuhuu :eek:hafalanoldum

psikoloğumla arama girmeyin lütfen. ayıp denilen bişey var ama. özel bişiler konuşuyoruz şurada değilmi Nıt. Nıt. Nıt. :benkizgin :dillll

olmas. benim gibi akıllı birine akıllı bir eş gerek. ne yapayım ben elalamin delisini :huhuuhuu annem bana delilerle arkadaşlık kurmamı yasakladı bikerem. aynada deli görsem kaçıyorum bu yüzden. hatta aynanın karşısına geçipte saçımı bilem tarayamıyorum. çünkü aynada delinin biri yaşıyo. nezaman gitsem orada. kafasında huniyle tip tip bana bakıyo. üstelik kıskançta biri. benim hunimin aynısından takıyo. deli işte. ne diyeyim. :muhaha

C Çevrimdışı

cigdem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yazdıklarını siz de dikkatli okursanız anlarsınız zır deli olduğunu. :ihihih

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gin gin ab laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa öcü kız bana yine yine ve yine deli dedddddddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :benkizgin hemde zırdelii dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dillll . hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. nıt. nıt. nıt. aslında gin gin abla ya. biz şu öcü kızın resmini çekip yaramazlık yaptıkları zaman bizim yeğenlere gösterelim. korkudan ellerine ayaklarına mukayet olurlar dimi. kalpten gitmezlerse tabbi :böööö

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
gin gin ab laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa öcü kız bana yine yine ve yine deli dedddddddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :benkizgin hemde zırdelii dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dillll . hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. nıt. nıt. nıt. aslında gin gin abla ya. biz şu öcü kızın resmini çekip yaramazlık yaptıkları zaman bizim yeğenlere gösterelim. korkudan ellerine ayaklarına mukayet olurlar dimi. kalpten gitmezlerse tabbi :böööö

he yaaa :böööö sen kafana gore uğraş kardeşim benden ızın sana...devam et serbestsın...

ben gıdecem huzun kaplıdı benı :crycry :crycry :crycry

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:

he yaaa :böööö sen kafana gore uğraş kardeşim benden ızın sana...devam et serbestsın...

hiiiiiiiiiiiiiiiiii gidecenmiiiii :yale :eek:ynok çok üzüldüm ben şimdiiiiiiiiiiiiii :hahahaa :yale :eek:ynok bizi fazla özlet olurmu :eek:ynok :yale

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:

hiiiiiiiiiiiiiiiiii gidecenmiiiii :yale :eek:ynok çok üzüldüm ben şimdiiiiiiiiiiiiii :hahahaa :yale :eek:ynok bizi fazla özlet olurmu :eek:ynok :yale

olurr olurrrr delüüüü :eek:ynok özletmezmıyım ben :eek:ynok

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bak nasılda moralin yerine geldi hemen.
delüüü sün kısım sen :muhaha

C Çevrimdışı

cigdem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
Çok merak ettin resmimi dur hemen göndereyim diyicem ama zaten delüsün benü görünce hepten olursun zırrrrrr delüüüüü. :muhaha :muhaha

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aman abla sakın haaa böyle bir hata yapma. hadi kendimden geçtim, zaten deliyimde... sitedeki diğer kardeşlerde delirirse bir değerim kalmaz artık. işin ucunda korkudan ölmekte var tabee :böööö

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ahim sen mi kaçırdın ablamı yada oda mı korktu sesi çıkmıyo yaw :dillll