Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Recep Baltaci Hocadan Idlib Açıklaması!!!

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
idlibteki olmamış savaşın elde edilmemiş zaferini öveceğim diye onca şehidin verildiği yerlere hakaret etmesi bir tek beni mi rahatsız etti. böyle mi olmalı "iman arttırıcı" çağrı? Allah ıslah etsin.

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
idlibteki olmamış savaşın elde edilmemiş zaferini öveceğim diye onca şehidin verildiği yerlere hakaret etmesi bir tek beni mi rahatsız etti. böyle mi olmalı "iman arttırıcı" çağrı? Allah ıslah etsin.

Nerede hakaret olduğunu bize de açıklarsanız biz de görmüş oluruz.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
goutanin mürtedleri, yermukun alçakları, deradaki alçak hain mürtedler, humusun şerefsizleri?
idlibe taaruz başlasa kaçan olmayacak mı hiç? teslim olmayı teklif eden olmayacak mı? bu alçak hain diye suçladığı yerlerde insanlar açlıktan çimen yerken mi mürted olmuş? yazık vallahi yazık.

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
goutanin mürtedleri, yermukun alçakları, deradaki alçak hain mürtedler, humusun şerefsizleri?
idlibe taaruz başlasa kaçan olmayacak mı hiç? teslim olmayı teklif eden olmayacak mı? bu alçak hain diye suçladığı yerlerde insanlar açlıktan çimen yerken mi mürted olmuş? yazık vallahi yazık.

Siz bu cümlelerden ne anladığınız bilmiyorum ama Hoca orada -Allah-u a'lem- sivil halkı değil, orada silah bırakan veya anlaşma yapan sözde muhalifleri kastediyor.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bir yere cihad çağrısı yaparken hemen bir kaç kilometre ötedeki kaybedilmiş toprakların şehitlerini hiçe sayıp silah bırakan iki üç kişiyi kastederek oranın adını alçaltmak doğru değil. sonuçta her yerde hem mücahit hem de mürted var, işin ucunda ya zafer ya şehadet. şahadet geldi zafer gelmedi diye cihat yapilan yerin ismi bu kadar asağı çekilmez. bana yanlış geldi.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suriye hak ve batılın ayrıldığı bir yerdir.
Su anda oyle

Cihadı anlamayan heleki surıyedekı bunca yaşanılan onca seyı anlamayan yorum yapmasın.

ALLAH hocadan razı olsun yapılan ihanetler heleki ALLAH IN dininin yaninda dunyalık ta olsun dıye kardeşlerine ihanet edenleri ne guzel aciklamıs.

Bilmediğimiz çok sey var bence yorum yapmasak daha iyi. Cunku adı ustunde bilmıyoruz ve duydumlarımızdan otesıne Şahid olmadık.

Üst Ana Sayfa Alt