Soru Recep Baltacı Nerede?

Hicret Vakti

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum,
Birçok kişi Recep Baltacı’nın Htş zindanlarında olduğunu söylüyor. Bu doğru mu? Htş niye onu esir etsin ki? Cevaplarınızı bekliyorum…

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
Esselamu Aleykum,
Birçok kişi Recep Baltacı’nın Htş zindanlarında olduğunu söylüyor. Bu doğru mu? Htş niye onu esir etsin ki? Cevaplarınızı bekliyorum…
Bunun doğruluğunu bilmiyorum ama HTŞ'nin çeşitli sebepler ile pek çok kişiyi tutukladığı doğrudur. @Hutve kardeş konuyu daha iyi bilir.
Genel olarak HTŞ ya IŞİD ile bağlantılı olanları yada Fethul Mubin odasına katılmayanları tutukluyor zaten

Hutve

Fani dünyada; ayrılıklarda fanidir..
İslam-TR Üyesi
Evet, Recep Baltacı içerde. HTŞ-Hurras meselesinde her yerde onlar mürted, onlar murcie gibi konuştuğu için ve HTŞ'ye karşı silahlı ayaklanmaya kalkıştığı için...

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet, Recep Baltacı içerde. HTŞ-Hurras meselesinde her yerde onlar mürted, onlar murcie gibi konuştuğu için ve HTŞ'ye karşı silahlı ayaklanmaya kalkıştığı için...
Aaa hiç haberim yoktu. Şimdi ne desem tepki alcam o yüzden susayım.

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
Eğer bu söylediğin doğruysa lim olsa aynı şeyi yapar. Zaten Nusayrilerle ölüm kalım savaşı veriliyorken

Aaa hiç haberim yoktu. Şimdi ne desem tepki alcam o yüzden susayım.
Kızkardeşler genelde cebheleei takip etmiyor zaten :)
Söyle ne söyleyeceksen. O kadarda değil yani

Şu an bu konuyu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt