Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim İstek Hattı

Ş Çevrimdışı

şefika

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
çokkkkkkkkkkkkk.teşekkür ederim hakkını helal et lütfen. çok beğendim.söylermisin ilham kaynağın ne..................ALLAH razı olsun.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
sefika ' Alıntı:
çokkkkkkkkkkkkk.teşekkür ederim hakkını helal et lütfen. çok beğendim.söylermisin ilham kaynağın ne..................ALLAH razı olsun.

elhamdulillah..ilham kaynağımmı utanma işaretide yokki yapayım ;-// bende saklı kalsın bu.. :öptüm:///

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Elbette yapabilirim.Özel isteğiniz varmı yani ham malzeme olarak ne kullanayım ve üstüne ne yazayım.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Tamam kardeş forumdaki yazıları okuyayım yaparım inşallah..

E Çevrimdışı

Edibe_Serra

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
S.A.
zahmet olmazsa bende sizden güzel bir resim istiyorum ismimin yazılı oldugu, çiçek resmi olabilir.

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
:yale :yale :yale :yale ben geldiim başka resim alabilirmiyim sıkıldımda artık :ahaboleoldum

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yaff kardeşim bende istesemmı ıstemesemmı bılmıom

yaparsan Allah razı olsun derim heeee

yapmasanda Allah razı olsun derim yıne :güldüm

N Çevrimdışı

Nilay

Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR kardeşim zahmet olmazsa bende bir resim ricaetsem çok güzeller :güldüm :güldüm

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ne demişler isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü;)

Şaka elbette yaparım..Neden yapmım ki elime mi yapışacak yanlız siz yazın ben yarın yapayım..Pc'me anlamadığım vurisler dadandı tüm bilgilerim gitti..windovsu kaybettim..

Pc de bilgi vs kalmadı...

Tekrar eskiye dönmesi için dua ediyorum...

Teknik malzemeler olmadığından yarına kalsın..

selametle..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Eski dönmek kolay da işte pc'yi yenileyince proğramları ister istemez tek tek kuruyorsun..Kardeş Tamam yaparım inşAllah..

Sabr ve dua ile beklemeye devam :agliyorum

Üst Ana Sayfa Alt