Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Reyhanlı’da Utanç Manzaraları

  • Konbuyu başlatan Ebu & Dücane
  • Başlangıç tarihi
E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
38248.jpg

12 Mayıs 2013 Pazar 16:54
Reyhanlı'daki patlamalar sonrasında ortaya konan eylemler en az bombalama eylemi kadar alçakça...HAKSÖZ-HABER
Reyhanlı saldırısının ayrıntıları giderek belirginleşirken, olay sonrasında ortaya konan eylemlerin de en az bombalama eylemi kadar alçakça olduğu görmezden gelinmemeli.
İçişleri Bakanlığı vahşi saldırıyı organize ve icra edenlerin yakalandığını duyurdu. Şimdi kamuoyu bu alçaklığı gerçekleştirenlerin Baas diktasıyla nasıl bir ilişki içinde olduğunun açıkça ortaya konulmasını bekliyor. Eylemin Esed yönetiminin talimatıyla sol bir örgüt tarafından gerçekleştirildiği kanaati yaygın.
Bu arada ortaya çıkarılması gereken bir başka vaka daha var. Bombaların patladığı şehir merkezinde yaralılar yerlerde can çekişirken, yaralıları bırakıp Suriyelilere saldıran grupların kimler tarafından organize edildiği de ortaya çıkarılmalı. Bombalı saldırıların aydınlatılması yanında ülkücü olduğu söylenen bu çetelerin olayın hemen akabinde nasıl harekete geçirildiğinin aydınlatılması da önem arzediyor.
Bir yanda Esed çetesinin yerli işbirlikçiliğine soyunmuş sol gruplar, öte yandan ırkçı-faşizan nefretle insanlıktan çıkmış ve mazlumları hedef alan güruh... Reyhanlı dün sadece kanlı bir eylemle sarsılmadı, utanç verici sahnelere de sahne oldu. Saldırının üzerinden daha birkaç dakika geçmemişken, organize gruplar halinde Suriyeli mültecilere bıçaklarla saldıran, mazlum insanları linçe etmeye kalkışan gözü dönmüşlük hiç kuşkusuz bu ülkenin tarihine kara bir sayfa olarak geçecektir.

Suriyeli plakalı araçlara saldırı görüntüsü:
 
E Çevrimdışı

Ebu Halid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esad'ın kulları tarafından kasıtlı bir şekilde apaçık fitne çıkartılmak isteniyor..
Ortalığı talan eden bu kovboy kılıklı kişilik sorunlu tipleri Halep'e Mücahidlerin karşısına bekleriz!
 
A Çevrimdışı

abdulmuktedir

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler bunlar hepsi ayarlanmış onu yapanlardan kafir mihraç uralın elemanlarıdır çünkü aklı başında bir insan böyle bir olayda böyle bir davranış soğuk kanlılıkla yapmaz.
 

Benzer konular

Üst Ana Sayfa Alt