Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Rüyada Çamaşırı Yıkamaya Vermek Neye Yorumlanabilir?

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum özellikle abdulmuiz abi yardım ederse sevinirim.İlk önce şunu söyleyeyim önceden çok rüya gören birisi değildim.Yahut görüyordum hatırlamıyorum.Rüyalarla amel edilmez bunu da biliyorum.Yaklaşık 1 ay oldu sanırsam bir gün namazdan sonra gözyaşı dökerek istiğfar diledim bazı sıkıntılar için dua ettim.O gün rüyamda yüzerek kayalıklara çıktığımı gördüm Allahualem bir yakınıma anlattım.Sahih rüya tabirlerinden bakıp günahlarımın affına ve bir yakınımın vefatına dalalet ettiğini söyledi.Rüyalarla amel edilmeyeceğini de ekledi.2 gün sonra bir akrabamızın vefat haberini aldık.(yakın) O günden beri rüya görüyorum.Biraz sıkıntılarım var.Dualar ediyorum.Bu sıkıntılardan kurtulmak için.Dün yine dua ettim.Yine bir iki rüya gördüm.Çamaşırlarımı yıkatmaya veriyordum.Diğeri ise ünlü bir dizi oyuncusu erkek gördüm.Ve bir de eskiden görmüşlüğüm olan mahallemizdeki bir kızla Allahualem yolda giderken tartıştığımı gördüm.Acaba rüyamı nasıl tabir edersiniz.

Üst Ana Sayfa Alt