Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sabah Programlarının Amacı Nedir?

Sabah programlarının amacı nedir?

• Temizlikten sıkılan bayanlara eğlence

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kadınların feminizm duygularını harekete geçirmek

• Hepsi

• Kullanılan toplam oy
    3
awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Sizce sabah programlarının(genellıkle bayanlara hıtap eden ,dovulmus kovulmus ,bosanmıs cocugunu ıstemıyen cıftlerın basvurdugu yada bunun gıbı konuları ele alan programları kastediyorum) amacı nedir?Bıze kattıgı ufacıkta olsa bır yarar varmı yoksa bu programlar sadece reytıng amacıyla yapılmış insanları tv onunde tutmanın bır diğer yolu mu ?

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu soruların hangisini ankete koyacaksın. anketi düzenleyeyim dedimde,,, aklım karıştı :aklımkarıştı

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
Awesome ' Alıntı:
Sizce sabah programlarının(genellıkle bayanlara hıtap eden ,dovulmus kovulmus ,bosanmıs cocugunu ıstemıyen cıftlerın basvurdugu yada bunun gıbı konuları ele alan programları kastediyorum) amacı nedir?Bıze kattıgı ufacıkta olsa bır yarar varmı yoksa bu programlar sadece reytıng amacıyla yapılmış insanları tv onunde tutmanın bır diğer yolu mu ?

hayatım boyunca hiç izlemedim...ama tek amaçları vard..elbetteki para para para....

hifa Çevrimdışı

hifa

Üye
İslam-TR Üyesi
way be çikolata ve bunalim ,yada bunalimdayken çikolata yemek enteresan :lolipop

kardes ankette hepsi şıkkını isaretledim, tv ve özellikle türk kanallari yok diye de cok seviniyom :altınkızlar

yakinda nette olmuycak,sükürler olsun :cihad

öyle seyler seyredemem fenalik geliyor bana,türkiyede insanlarin hepsi tiyatrocu olmus bir özenti var onlarda... aciyorum :üzgünüm

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Hewal ' Alıntı:
Awesome ' Alıntı:

hayatım boyunca hiç izlemedim...ama tek amaçları vard..elbetteki para para para....
Para olayini söyle aciklayabilliriz, Spikerlerin tek istegi para evet, lakin gölgedekilerin yani bunlara para vermenin asil amaclari, Hayayi ortadan kaldirmaktir, Islam hayaya cok önem verdigi icin, sonra efendim, Aslinda Herkes bosanabillir yani Koca Hanim nereye sana izin yok dese Solugu mahkemede sayin cagdas hanim gibi dersler vermekteler... En kötüsü ise Islam icin Calismasi lazim olan Beyin Oraya adapte olup, geri kalmalaridir...

wesselam

Üst Ana Sayfa Alt