Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Said Nursi'nin Amerikayı Övdüğünü Biliyor musunuz?

U Çevrimdışı

uyarıcı2

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Soru

!!-Said nursi amerikayı övüyor diye eleştiriliyor bu başlık altında. Peki Aynı Şeyi Yapan Taliban neden eleştirilmiyor.

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O yöneticinin sorunu

Ben gayet rahatım :)

sen boşluğu doldur bakalım ,,,

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abd yi övmüyor. nerden çıktı şimdi bu?

ABD diye Mursiyi söylüyor , ve lakin sorunu kavrayamamış, Mursi şeriatı getireceğini beyan ettiği için tebrik ediliyor seçime girdiği için falan değil, , ABD ise neyin şeriatı be :D Üstelik ABD yi destekleyen eleman ben Allahtan ilham alıyom yanılmam etmem iddiasında ,, tutmuş bu ikisini aynı kefeye koyma derdinde ,,

İbret için bulunsun işte ,,

B Çevrimdışı

BirMusluman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ya akhi ne haq yayınları ben sana bişey söylim mi samimi söylüyorum bu şerefsiz nurcu polisler gelip burada nursiyi övüyorlar,ben böyle meselelerde çok şüpheciyim ama olabilirde böyle bişey..:kafaçakma:kafaçakma

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu arada bu sayfada rahatca kendını ıfade etmek yasaktır galıba. bır sey soylenıldıgı vakıt hemen ınsanlar bantlanılıyor. kardesınızden bır nasıhat lutfen daha sakin davranmanızı rıca edıyorum. sakin bır sekılde yanlısları duzeltmenızdır. eger bır yanlısımız varsa guzel bır uslupla anlatmanızdır. bu Rasulullahın sas ve ashabının teblıg metodudur .. belkı benıde bantlıcaksınız cogu zaman ınsanlara yaptıgınız gıbı sımdıden hakkınızı helal edın.
Bak kardeşim yeri geldiğinde bu sitedeki kardeşlerimiz abilerimiz sakin bir üslüpla anlatıyor ama anlamak istemeyen körü körüne şeyhlere tarikatlara bağlanmış insanlar var.Allah aşkına bıraksınlar bu buradaki insanlar ayetlerle hadislerle delillerle karşılarına çıkıyor adamın dediği şu o tarihle bu tarih bir değil.Ne diyelim biz buna?

A Çevrimdışı

Almunadil

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bu video Said Nursinin ferasetten ve basiretten ne kadar yoksun olduğunu açıkça ispat ediyor. Aynı dönemde yaşamış olan mucahid Seyyit Kutup Amerikanın ne kadar aşağılık, arsız, şerefsiz, namussuz, İslama karşı düşman bir millet olduğunu anlamış ve bunu bildirmiş. Buna rağmen sözde alim Said Nursi Amerikaya övgülerde bulunmaktadır. Bu adamın çok gazete okuduğunu biliyorum. Acaba bu cahilliği bununla alakalı olabilirmi?Dikkat edin ey müslümanlar bu nurcular ve fetullahçılar hiç kıyamdan, Allah yolunda kafirlerle çarpışmaktan bahsetmezler. Gerekli duymazlar. Bu insanlar demokrasiden memnun Taguttan memnun. Bunlar için Türkiye devletinin bekası için savaşan askerler şehit sayılır. Ne Afganistanda şehit edilen mücahidleri, nede Filistinde şehit edilen kardeşlerimizi ŞEHİD olarak görmez bunlar. Lütfen Zaman gazetesine bakın ve Samanyolu haber televizyonuna ozaman bana hak verirsiniz. Utanmadan bunlar için ölü, veya öldürülmüş diyorlar. Bu ne büyük bir suçtur müslümanlara karşı. Türkiye devleti için, yani Tağut için savaşana müslüman olun kafir olsun bakmadan direk şehit diyorlar.

Tek sözüm bunlara: bakalım Allahu Teala şehadetlerini kabul edecek mi.

Kaldı ki ne beklenir ki liderleri zırcahil olan bir cemaatten? Cihad mı? Güldürmeyin beni. Bunlar önce adam gibi müslüman olsunlar. Dini Allahın kitabından ve Rasulullahın sünnetinden öğrensinler.

Son olarak şunuda belirtmek isterim. Said Nursinin ölümünden sonraki müridleri talebeleri tabileri hiç ülke çapında hilafet kurmak için bir girişimde bulundu mu. (Tasvip etmediğimiz) Tarikatçılar dahi şeriat istiyoruz diyebildiler bunlardan çıt çıkmadı. Tağutla işbirliği yapandan fazla birşey bekleyemeyiz. Müslüman olmak için tam yani 100% teslimiyet şart!

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Akhi link calismiyor
Bende var akhi :D

2014-11-09-10-34-49.jpg

Buyur neli olsun Linkin :)

Üst Ana Sayfa Alt