Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Samanyolu Tv, Sapkın Inancını Yayarken

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kimlere selam verilmez..tabiki malum bundan haberi olmayan maceracı...
Kâfire saygı göstermek için selam verilmez. Hadis-i şerifte, (Münafık [ve her çeşit kâfir] ile konuşurken, efendim, demeyiniz) buyuruldu. Zalime, kâfire hürmet etmek, saygı ile selam vermek, üstadım demek, küfür olur. (Berika)

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Samanyolu TV'de İslami Kıyafetlerin (Sarık, Cübbe) Aşağılanması!

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Samanyolu TV 'nin DİNİ

(Musluman Olmayanlarda Cennete Girecek )

7131

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Samanyolu TV 'nin DİNİ

(Musluman Olmayanlarda Cennete Girecek )

7131

bu sahneyi tv de seyretmiştim ve her konusu geçtiğinde örnek veririm....yazık yazık ne yapmak istiyorlar nasıl bir islam anlayışı alamak mümkün değil...

ayetlri nasılde tahrif ve te'vil ediyorlar...Allah hiçbir iyiliği zai etmez diyerek....şuı anda sesi dinleyemiyorum sahneyi hatırladığım için biliyorum.... çocuk yahudi ve hırıstiyanların cennete girebilecekermi diye soruyor annesine..annesi ''Allah hiçbir iyiliği zayi etmez'' ayetini okuyor sonra çocuk babasına bakıyor o da kafa sallıyor tastik ediyor...

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
önceden din hakkında okuma gibi bir alışkanlık olmadığından şunun,bunun dizileriyle yanlış inançtaymışız,elhamdülillah döndük.o zamanki cahil okudu öğrendi,peki aynı imkanı bulamayan kişilerin vebali ne olacak,hiç düşünmüyor mu bunlar?

Üst Ana Sayfa Alt