Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Sapik Işid Tarafından Irak'ta Ve Suriye'de Yeni Operasyonlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleyküm selam akhi.Bana kalsa olurda düzenlemeyi abdulmuizz fida abi yapmıştı konunun başına "sapık" ifadesini eklemişti.Şimdi ben değiştirirsem başlığı veya kaldırırsam hem ayıp olur hemde yanlış anlaşılıyor.
şunun için söyledim: mesela bazen yazıyorsun ışid uçak düşürdü, istişhad yaptı yada rafiziler işte böyle böyle yaptı, yani eğer başlığa uygun olsun diyorsan ozaman sadece ışid in ele geçirdiği bölgeleri yazman gerek, ama şuan yaptığın haberler tam böyle olması gerek ama bu sefer başlığa uymuyor

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler bu bölümde internetteki haberleri aktarma işinin devamını istiyor musunuz?eğer istiyorsanız yada istemiyorsanız yazın ona göre haber eklemeye devam edip etmemeye karar vereceğim.Eğer hoşnut değilseniz boşuna uğraşmayayım diye söylüyorum.Bu konuyu kilitleyip sadece suriye haberleri ile devam edebilirim isterseniz.

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler bu bölümde haber aktarma işinin devamını istiyor musunuz?eğer istiyorsanız yada istemiyorsanız yazın ona göre haber eklemeye devam edip etmemeye karar vereceğim.Eğer hoşnut değilseniz boşuna uğraşmayayım diye söylüyorum.Bu konuyu kilitleyip sadece suriye haberleri ile devam edebilirim isterseniz.
Ben şahsen isterim sana sıkıntı yaratmıyorsa.
Ayrıca bir önerim var mesajları tek tek değilde toplu (5-6 haberi birden ) yazarsan daha güzel olacağını düşünüyorum.

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ırak nakşibendi ordusu tüm güçleriyle Işid'in safında savaşacağını bildirmiş(haberin doğruluğundan emin değilim-mantıksız gibi geldi bana)

tikritte bedr tugayları komutanı hadi el amiri gebertildi

tikritte şia konvoyunun havaya uçurulması saldırısında çok sayıda araç,mühimmat ile birlikte 20 rafizide havaya uçuruldu.

tikrit'e rafizilerin kurtarma saldırısını bizzat iran yönetiyor şii militanların komutasını iran devraldı.Irak ordusu diye birşey hemen hemen yok.

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
image.jpg

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
1000 kişilik hizbulşeytan konvoyu araçlar ve silahlarıyla tikrite giriş yaptı.Giriş yaptığı gibi bir bombalı saldırı yedi, ölü ve yaralı sayısı belirsiz.

abd hava desteği yapmayacağını söyledi(muhtemelen yenilgiye uğradıklarını anladı rezil olmamak için) tikrite iran tarafından sürekli rafizi militan takviyesi yapılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt