Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şehid Kardeşimizden "Yoldaki İşaretler" Sohbeti ve Neşideler

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Eyvallah Allah razı olsun İnşaAllah...

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:-( :-( :-( :-( :-(...........................................:-(

E Çevrimdışı

ebu islam

Üye
İslam-TR Üyesi
ya verdıgınız lınklerde sorun var.neşidleri çok merak edıyorum düzeltırsenız iyi olur inş...aeo

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH (c.c) firdevsle mükafatlandırsın ve Peygamber efendimize komşu eylesin amin

Hayatı,sözleri,fiilleri hepsi hayır maşaALLAH

amin .. amin.. amin

Hayatı,sözleri,fiilleri hepsi hayır maşaALLAH ... aynen oyle ........... AYNEN OYLE, BIZ BUNA SAHID OLDUK ..

E Çevrimdışı

elifşükran

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Dini anlayan hocamızın şehadet haberini duymadan önce, yakın-kardeşimden biri rüyasında onu namaz kılarken görmüş .Çocuklara namaz kıldırın diye nasihat vermiş.
Bir daha ki gördüğü rüyada 'yanlış hatırlamıyorsam' ondan bir gün sonra pzr veya pzt 2 haftadan daha fazla oldu herhalde Bakara 152. den 156.ya kadar okumasını söylemiş.
ALLAHUAKBAR

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Dinleme fırsatı bulamayan kardeşler için kardeşimizden yoldaki işaretler semineri
2. bölümü mutlaka dinleyelim inşaAllah :(

HP-MediaPlayer-Inverse-icon.png

Yoldaki işaretler seminer

M Çevrimdışı

muwahhid04

Üye
İslam-TR Üyesi
videoda yüzünüde kapatmış abi,Abdullah bin mübarek gibi,onuda anlatırken duygulanıyordu zaten :( diyordu ya: tek derdi Allah tek kasdı Allah..Rabbim onu firdevsinde ağırlasın..

F Çevrimdışı

felani

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
daha fazla ifşaya gerek yok bu insanın ailesi var yakınları var..

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dinlemeye dayanmıyorum akhi...ama uoldaki işareti anlayamıyorum diyenlere tavsiye edin mutlaka........neşidleri merak ettim sadece...

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
eyvallah akihi şu an dinleymiuorum ama dinliam ilk fırsatta...bunun içinde 2 tanemi neşid var

E Çevrimdışı

ebu islam

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah avc kardeşimize firdevsini versin.ilk dinledıgımde çok ince bir sesi oldugu için pek kala almamıstım.ama vallahi ondan sonra hergün aynı sohbetleri dinliyordum.ve hala dınlıyorum...

M Çevrimdışı

muslims

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah şehadetini kabul etsin video açılmıyor hocanın ismi neydi .

Üst Ana Sayfa Alt