Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamun Aleykum Din Kardeşlerim

moon_light Çevrimdışı

moon_light

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah'ın (C.C)Selameti bereketi üzerinize olsun kardeşlerim.Öncelikle forum sitelerinden pek haz etmediğimi fakat sitede dolaştığım zaman birçok cevherle karşılaştığımı belirtmek isterim.Açılan konuların en az bikere kafama takılıp kafamı kurcalayan konular olmasıysa beni hem şaşırttı hemde benim gibi birçok insanın aynı sorunları düşünmesi ve aynıür kaygılar taşıması sevindirdi doğrusu.İslamiyet adına pek bi bilgi birikimim olduğunu söyleyemem zaten dine yakınlaşmam çok kısa bir süre önce başladı ve bununla beraber teker teker zuhur eden sorular ve en onemlisi sorunlar dizisi...Çevrem tarafında bu konuları düşündüğüm için çok fazla derine dalan! bir insan olarak nitelendirilmeye başlandım.Ve bu konuları düşünmemem için telkin edildim herdefasında.Etrafıma baktığımda sürekli hatalar yanlışlar görmek ve derin sessizlik içimi acıttı doğrusu herkes biyerden uyum!! sağlama yönüne gitmişti.Sordum sonra ben mi yanlış algılıyorum İslamiyeti,güneşimiz PEygamber Efendimiz(S.A.V) bugünkü çoğu müslümanın nasıl yaşadıklarını görse ümmetim dermiydi acaba...!Neyse teşekkür mesajımı bukadar uzun tuttuğum için affedin başta söylediğim gibi forumlardan pek hoşlanmadığım için diyeceklerimin hepsini burada tek elden cıkarttım.Böyle bir site hazırlamış olduğunuz için Allah(C.C) sizden razı olsun.İnşallah sorunların üstesinden hepberaber gelebiliriz.Allah (C.C) rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

Ç Çevrimdışı

çöl yağmuru

Üye
İslam-TR Üyesi
bu güzel siteye sende hoş geldin kardeşim .inşaalah aradığın her burda var.çünkü islamın olduğu bi yerde soruların asla cevapsız kalmayacaktır!!!

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ve Aleykum Selam kardesim
aramiza hosgeldin..