Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamün Aleyküm Kardeşlerim ...

Ünsal ASLANBAŞ Çevrimdışı

Ünsal ASLANBAŞ

Üye
İslam-TR Üyesi
Geriye dönüp baktım. Bir de ileriye. Paran işin varsa rahatsın. Müslümanlık hakında atıp tutmakta rahat oluyor. İşciysen patrona ayak uyduracaksın. Patron müslüman değilse, Müslümanlığı gizli yaşayacaksın. Tv kanallarında haber sınırlı. Sosyal medyadan müslüman kardeşlerimizin yokluk, açlık ve acı içinde bırakıldığını görmemek için kör olmak lazım. En çok beni bunalıma sokan. Müslüman çocukların açlıkla terbiye edilmesidir.

bazılarına soruyorum müslümansın... peki müslümanlık için ne yaptın veya yapıyorsun.... cevap çok basit 5 tl lik mesaj attım veya cuma namazlarında para topluyorlarya bozuklukları verdim.

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
A.s.
Aslında genel bilgilerin yazılı olduğu kısa bir ilmihal başlığı olsa yeni giriş yapanlar için faydalı olur diye düşünüyorum
@Abdulmuizz Fida hocaya duyrulur ...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam hoşgeldiniz forumdan hayırla istifade etmeniz dileği ile

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
internette gezinirken bu siteyi buldum. Gerçek müslüman kardeşlerimle tanışmak sınırlı olan islami bilgilerimi arttırmak, çocukken öğrenip unuttugum kuran'ı tekrar öğrenmek ve sohbet ortamlarına benide davet etmelerini isterim.

Türk insanının ortak özelliği sanırım bu olmuş.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
internette gezinirken bu siteyi buldum. Gerçek müslüman kardeşlerimle tanışmak sınırlı olan islami bilgilerimi arttırmak, çocukken öğrenip unuttugum kuran'ı tekrar öğrenmek ve sohbet ortamlarına benide davet etmelerini isterim.
we aleykümes selam kardeşim,hoş geldin..
Diyarbakırda olsaydın,seni davet eder,bulur ve sohbet ortamına giderdik..sen istedikten sonra,seni sana bırakmazdık kardeşim..

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şimdi düşündümde,olurda forumdaki abeler,farklı düşünüpte,buradan kardeşleri kendi derneğine çekiyor diye düşünebilirler,büyle bir düşüncenin ihtimali bile şahsen beni rahatsız eder ve vazgeçtim az önceki mesajımdan..onun için sen kendin nereyi istiyorsan oraya git ve adresinide verme kardeşim..Bir dahada buna dikkat ederim inş..kimsenin farklı düşünmesine zemin verecek bir söylemde bulunmak doğru değil...
selametle

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
akhim ben zaten kücükken mustazaf derde bilgisayardan oyun oynuyordum :D :D Cemaatin üstümde ççok emeği var inşaAllah :)