Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamun Aleykum

UHUD Çevrimdışı

UHUD

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu

Allah'ım bize dünyada iyilik ve güzellik, ahirette de iyilik, güzellik ver. Bizi ateş azabından koru... Amin.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
a.selam hoş geldiniz.

ne güzel dua'larla geldiniz

UHUD Çevrimdışı

UHUD

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hoş buldum. Allah sizlerden razı olsun.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aleykum selam, hoş geldiniz, üyeliğiniz hayırlı olsun.

UHUD Çevrimdışı

UHUD

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hoş buldum. Allah(c.c) sizlerden razı olsun.

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
We Aleykumselam

Forum-Takva da ''GİRD@P'' isimli üye vardı o Sizmisiniz ?
GİRD@P Filmi Sizi etkilemiş olmalı...Belkide bu isim size Ordan kalan bir Mirastır haa:hoşgeldin

UHUD Çevrimdışı

UHUD

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
We Aleykumselam

Forum-Takva da ''GİRD@P'' isimli üye vardı o Sizmisiniz ?
GİRD@P Filmi Sizi etkilemiş olmalı...Belkide bu isim size Ordan kalan bir Mirastır haa:hoşgeldin

Selamun aleykum kardeş Forum Takva daki o kardeş değilim. Girdap filmini izlemedim ama merak ettim en kısa zamanda izlerim inşeAllah. "Ordan kalan bir mirastır haaa" yorumunuza cevap vermişimdir umarım.

Hoşbuldum :)

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
GİRDAP FİLMİ SİNEMA İZLE

VCD-DVD

[GVIDEO]6485688575065417245&ei=F_d3SuXSHqac2wLQwc3DBg&q[/GVIDEO]

............................

UHUD Çevrimdışı

UHUD

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun kardeşim. Çalışıyorum nasipse akşam izlerim. Ben diğer adıyla anafor olan denizde yada gölde oluşan girdabı düşünerek üye ismi almıştım.

Alakanıza ve misafirperverliğinize teşekkür ederim. Selam ve dua ile...

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İyi Bir Anafordan almışsınız adınızı Gölde ve denizde oluşan bu Dalga bugün Dünyayı kapladı,bu Anafordan Kurtulmak için ''TEVHİD DİNİ'' İslam ile tanışmalı ve bu Yönlü bir Araştırmanın içine girip Asli Kimliğimizi bulmalıyız...

Allah razı olsun kardeşim. Çalışıyorum nasipse akşam izlerim. Ben diğer adıyla anafor olan denizde yada gölde oluşan girdabı düşünerek üye ismi almıştım.

Alakanıza ve misafirperverliğinize teşekkür ederim. Selam ve dua ile...

UHUD Çevrimdışı

UHUD

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum kardeş Üye ismim sizi rahatsız ettiyse değiştirelim. Sizin uygun gördüğünüz bir üye ismi alalım inşeAllah. Üye ismimden dolayı forumda kimseyi rahatsız etmek istemem. Niyetim "TEVHİD DİNİ ni öğrenmektir. Allah razı olsun. Selam ve dua ile.