Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

SELAMUNALEYKUM

karıncalar vadisi Çevrimdışı

karıncalar vadisi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamünaleykum tevafuk Kuran-ı kerim'in online olmadan dinlemek için site arıyordum.Allah a şükür güzel bir siteye rast geldim.Siteyi inceledim İnşallah Rabbimin izniyle sürekli görüşürüz..ayrıca bu konuda yardımcı olursanız çok makbul geçer..İnternete bağlı olmadan olmadan Kuran-ı kerim programı indirip dinlemek istiyorum.bİldiğiniz bir indirme sitesi varsaaa ...Allah a emanet olunn..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam karınca kardeş Allah'ın izniyle aradığını bulabileceğin bir siteye geldin.... Bu forumumuzda islami konularla alakalı dökümanlar mevcut kuranı kerim dinlemek ve indirmek için medya sitemizi öneririm tüm linkler hamdolsun sağlam ister canlı istersen üye olup pc ne indirebilirsin..

www.gulyarasi.com buradan girip üye ol sonra indir inşaAllah herhangibi bir sorun çıkarsa bize haber et inşAllah ilgileniriz.

hayırlı olsun.

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aleykum selam karınca kardeş Allah'ın izniyle aradığını bulabileceğin bir siteye geldin.... Bu forumumuzda islami konularla alakalı dökümanlar mevcut kuranı kerim dinlemek ve indirmek için medya sitemizi öneririm tüm linkler hamdolsun sağlam ister canlı istersen üye olup pc ne indirebilirsin..

www.gulyarasi.com buradan girip üye ol sonra indir inşaAllah herhangibi bir sorun çıkarsa bize haber et inşAllah ilgileniriz.

hayırlı olsun.

o MasaALLAH yine acilmis... Sorun biti insaALLAH .. Biz ne zaman Upload yapacagiz :)

ALLAH kolaylik versin insaALLAH..

Bu arada Hosgeldiniz Karinca vadisi kardesim...

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Yapariz insaALLAH üstadim, lakin Youtube gibi Halka acik yükleme ne zaman olacak Mübarek :)