Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sevdiğiniz En Güzel Neşidler Buraya

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
fehmeddin hocanın çok güzel bir neşidini buldum kanalıma yukledım. yolun yolumuz olur inşallah canım abim hocam.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah s.w.t sana şehadet nasip etsin ve seni firdews'e koysun,benide inşaAllah
çok güzel neşid

Amiiin kardesim ey Rabbim şahid ol bana dua edin icabet eseyim diyensin , bizler sana yalvariyor kiyamet gununun dehsetinden korkuyoruz bizleri affet

Kardeslerim dualasalim her daim mucahid kardeslerimizi hatirlayalim dua edelim

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abi hiçbiri ahi ente hurrun gibi etkileyici olmuyor yav ; bi de senin eklediğin klib :)

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
abi hiçbiri ahi ente hurrun gibi etkileyici olmuyor yav ; bi de senin eklediğin klib :)

insanin kalbinin inceldigi zamanlar oluyor yureginin fokurtusunu dinlediklerinde hissedince huzun kapliyor insani kimi zaman o kimi zaman bu zannimca bu zamanda huzunlu bir kalbe sahip olmak daha hayirli

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
insanin kalbinin inceldigi zamanlar oluyor yureginin fokurtusunu dinlediklerinde hissedince huzun kapliyor insani kimi zaman o kimi zaman bu zannimca bu zamanda huzunlu bir kalbe sahip olmak daha hayirli
abi valla o klib o neşid ilk senin youtube kanalında dinledim , heralde altı saat aralıksız sabah ezanına kadar dinledim; bilmiyorum erkek adam ağlamaz derler ama hüngür hüngür ağladım .... şehid Seyyid Kutup ta şiirde döktürmüş , heral de bi insanın yaşadıgı bireysel acıları hem ümmetin acılarını yoğurup bu kadar güzel bir neşid bir şiir bir klip üçlüsü yoktur herlade .... Allah razı olsun akhim ,en cok dilediğin ne ise o hakında hayırlı olarak gerçek olsun ...

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

Lâ Tahzen,İnnâllahu Mêana
İslam-TR Üyesi
"Bilesiniz ki Allah'ın dostlarına korku yoktur;onlar üzülmeyecekler de.Onlar,iman edip de takvaya ermiş olanlardır."(Yunus,10-63)
Rabb'im Mücahidlerimize yardım etsin,dayanma gücü versin onları muvaffak eylesin.Rabb'im müslüman din kardeşlerimize zulmedenlerden intikamımızı alsın,düşmanlarımıza karşı bizlere yardım etsin.Bizlere acımayanları üzerimize güçlü kılmasın,SEN BİZLERE VE SENİN RIZAN İÇİN MÜCADELE VEREN,kafirlerle SAVAŞAN TÜM MÜCAHİDLERİMİZE YARDIM EYLE,BİZLERİ kafirlere ÜSTÜN KIL......Çekilen acılar bitsin Allah'ım n'olur....

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sabilun Murih - Muhammad el-Muqit | The Way Of The Tears - سبيل مريح (Türkçe Altyazılı)

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi

1:37