Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Seyfullah Kartal Kimdir?

S Çevrimdışı

Sebuhi

Üye
İslam-TR Üyesi
as.al.konuyla alakali deyil ama SITENIN YONETICILERINE bir sorum olucak.Seyfullah Kartal kimdir? ben google.com da aradim onu samanyolunda sihir falan didiyi videolari gordum.calgi aletleri ile bidat shiirler diyor.bidatci birisine benziyor.Budur resmi
seyfullah_kartal.jpg

cok guzel dersiydi.kufurden,Taqutlardan falan konushuyordu.hatda shehadet eylemleri hakkinda bile konushuyordu.(Gizli davet, cihat).Simdi sorum soyle su Sayfullah Kartal isminde bir iki kisi var, yoksa ikiside ayni kishidir haa?
Cevabinizi bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Mübarek bunun sadece sesini kullanıyorlar adam hoca falan değil örneğin istediğin bir kitabın bölümü yazıyorsun programa oda bu adamın sesi kayıtlı ise sese döküyor dökümü tabi bu programın ismi ne bilmiyorum nasıl kullanıldığına fikrim yok.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Seyfullah Kartal isimli kişi sanatçıdır. Seslendirme işi yapar. Kimi yazdığı kitabı, kimi şiiri, kiminin hazırladığı videosunu seslendirerek geçimini sağlar. Seslendirmesi ve ses tonu güzel olduğundan tercih edilmektedir. Seslendirme işini para karşılığında yaptığı için, her türlü fırkanın seslendirme işini ücretle yaptığı için, seslendirği eserlerin kimi tevhidi , kimi sapıkça eserlerdir. Kendisi için bir önemi yoktur, gelecek paraya bakar.

Herhangi bir CD satan bir dukkana, kitapcıya uğradığında CD-VCD leri incelersen her türlü zihniyetin seslendirmelerini yapmıştır. Kendi yazmamış , alim vs değildir.

Seyfullah Kartal'ın Kendi sitesi .
Tanımak istiyorsan buradan iletişime de geçebilirsin .

Moderatör tarafında düzenlendi:
S Çevrimdışı

Sebuhi

Üye
İslam-TR Üyesi
ben de bu siteye girmishim, sadece dushundum ki olabilir bu ayri Seyfullah Kartaldil.cok guzel seslendirmesi var.konu kapali

Üst Ana Sayfa Alt