Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şeyh Abdullah Azzam'dan Müslümanlara Nasihatlar (türkçe Altyazı)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
akhi ALLAH razı olsun

video belli bi yere gelince birden doluyor,hepsini izlemeye izin vermiyor ?

tamam akhi düzeldi Elhamdulillah yenileyince sayfayı oldu

M Çevrimdışı

minci50

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
TERÖR KURANDA ÖVÜLMÜSTÜR DİYOR YAZIKLAR OLSUN ONUN ŞEYHLİYİNE KURANDA BİR MASUNU ÖLDÜREN ALEMİ ÖLDÜRMÜŞ GİBİDİR DER TERÖRÜN ACISINI YAŞAYAN BİR MİLLETİZ ORALIKTA KENDİNİ PATLATAN ORTALIGA BIRAKILAN BOMBALAR SONUCU KAÇ ÇOCUK YETİM KAÇ KADIN DUL KALDI KAÇ İNSAN EVLAT ACISI ÇEKTİ ...TEK KELİMEYLE KINIYORUM.

Sawtul Jihad Çevrimdışı

Sawtul Jihad

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
alma_000120.jpg

İndirme Linkleri;

Mpeg4 (122 Mb)
http://www.archive.org/download/eyhAbdullahAzzamnBizlereNasihattrkeAltyazl/alma.mp4

mp4 (48 mb)
http://www.archive.org/download/eyhAbdullahAzzamnBizlereNasihattrkeAltyazl/alma_512kb.mp4

Online İzle;
Åeyh Abdullah Azzam'ın Bizlere Nasihatı (Türkçe Altyazılı) : Free Download & Streaming : Internet Archive

MuhacirSelman Çevrimdışı

MuhacirSelman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
TERÖR KURANDA ÖVÜLMÜSTÜR DİYOR YAZIKLAR OLSUN ONUN ŞEYHLİYİNE KURANDA BİR MASUNU ÖLDÜREN ALEMİ ÖLDÜRMÜŞ GİBİDİR DER TERÖRÜN ACISINI YAŞAYAN BİR MİLLETİZ ORALIKTA KENDİNİ PATLATAN ORTALIGA BIRAKILAN BOMBALAR SONUCU KAÇ ÇOCUK YETİM KAÇ KADIN DUL KALDI KAÇ İNSAN EVLAT ACISI ÇEKTİ ...TEK KELİMEYLE KINIYORUM.
Senin masum dediğin insanlar bacılarımızın ırzına geçen müslüman kardeşlerimizi esir eden işkence eden onlarada tecavüz edenler mi ortadoğudaki katliama sessiz kalıp onlara terör diyip yemişinde elinde şeyhede laf atıyorsun.. Allah seni ıslah etsin.. ALLAH'TAN KORK.. Konulan bombaların nerdeyse çoğu müslümanlara lanse edildi.. Videoyu izlemeden buraya yorum yazmışsın.. Yazıklar olsun sana ve senin gibilere.. MASUMUN TANIMINI VE KİMLERİN MASUM OLDUĞUNU ÖĞREN.. Senin terör olarak belirttiğin örgüt zaten tağutun emriyle tağuta sıkıyor yani kendi kendine sıkıyor kendi menfaatleri için..