Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Esad Çevrimdışı

Esad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum ben de aynı hatayı aldım. Şimdi düzelmiş Elhamdulillah. Ama düzelmeseydi burdaki bir çok faydalı bilgiye ulaşamama ve (bir çoğunu hiç tanımasam bile) kardeşlerden uzak kalma düşüncesi ben endişelendirdi. Bu sebeple olası bir durum için alternatif bir iletişim platformu kurmak gerekmez mi?
bu twitter,facebook (facebook var ama insanlar çok fazla kullanmıyor) veya alternatif 2. bir websitesi olabilir

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Bildirim geldiginde, bildirim kismina basinca o sayfaya yonlendiriyordu evvelden, simdi yonlendirmiyor.
Screenshot_20230830_122825_Chrome.jpg

A Çevrimdışı

Akansu55

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bilgim var yapılacaklar listesine kattim. Aslında iyidir hangi mesaj diye ara dur : )

birde üst mesaja tsk edeyim tam olsun : )
Screenshot_20230830-164820_Chrome.jpg

Eskiden kaynak belirttiğim yer örneğin üst resimde "Science" yazan yer normalde yeşil renkte görünüyordu.Bu şekilde isteyen kişi linke tıklayıp sayfaya yönlendirilebiliyordu.Şimdide tıklayınca yönlendiriliyor.Ama diğer metinlerle aynı renkte olduğu için fark edilmiyor.Dolayısıyla kimse link olduğunu fark etmiyor.Eskiden olduğu gibi yeşil veya fark edilir bir renkle diğer metinlerden ayrılsa daha güzel olur.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ekli dosyayı görüntüle 31035
Eskiden kaynak belirttiğim yer örneğin üst resimde "Science" yazan yer normalde yeşil renkte görünüyordu.Bu şekilde isteyen kişi linke tıklayıp sayfaya yönlendirilebiliyordu.Şimdide tıklayınca yönlendiriliyor.Ama diğer metinlerle aynı renkte olduğu için fark edilmiyor.Dolayısıyla kimse link olduğunu fark etmiyor.Eskiden olduğu gibi yeşil veya fark edilir bir renkle diğer metinlerden ayrılsa daha güzel olur.

ahi bu sorun nasil cikiyor, yani siteye direk girerken mi , googleden girerken mi? anasayfa mi , konu ici mi?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
A Çevrimdışı

Akansu55

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ahi bu sorun nasil cikiyor, yani siteye direk girerken mi , googleden girerken mi? anasayfa mi , konu ici mi?
Abi kast ettiğim şey kaynak yazan yerde link eskiden normal metinden farklı renkte oluyordu ama şu an aynı renkte.Bu sebepten dolayı verdiğimiz kaynağın link olduğu anlaşılmıyor.Eskiden dediğim kısım yeşil renkteydi.
Resmini attığım örnek link bu:

O yazıda kaynaklar bölümünde "Science" yazan kısmı kast ediyorum.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Abi kast ettiğim şey kaynak yazan yerde link eskiden normal metinden farklı renkte oluyordu ama şu an aynı renkte.Bu sebepten dolayı verdiğimiz kaynağın link olduğu anlaşılmıyor.Eskiden dediğim kısım yeşil renkteydi.
Resmini attığım örnek link bu:

O yazıda kaynaklar bölümünde "Science" yazan kısmı kast ediyorum.

anladım ahi bu hata değil. linki eklerken istersen renklendirebilirsiniz.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Elektrik çok geliyor, tasarruf devri
Ben de siyah renk hariç diğer renklerin, bilhassa açık renklerin telefonun şarjını daha çabuk tükettiğini öğrendiğimden beri, ana ekranın duvar kağıdı dahil, widget'lardaki renk seçeneklerine kadar yapabildiğim her şeyi siyah veya koyu renk yapmıştım, yine de telefon şarjdan çıkmıyor )

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Gece modu güzel olmuş ama konu başlıklarının yazısıda siyah olduğu için gece modunda biraz zor okunuyor gece modunda yazılar otomatik beyaza dönerse daha güzel olabilir... Allah razı olsun..

Üst Ana Sayfa Alt