Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

Berkut Altay

رَفْرِفِي يَا رَايَةَ التَوْحِيدِ
Üye
Soru-cevap bölümünde cevaplanmayan bazı sorularım vardı...
Bu hata sayılmaz Allahu Alem

IsLaM4eVeR

لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah
Admin
Soru-cevap bölümünde cevaplanmayan bazı sorularım vardı...
Bu hata sayılmaz Allahu Alem
Sorular ilgili kisi tarafindan sirasina, ehemmiyetine ve bilgi birikimine ve de en önemlisi zaman olup olmamasina göre yanitlanmaktadir. Sabrla bekleyebilirsiniz eger cok acil ya da sizin icin cok cok önemli oldugunu düsünüyorsaniz hocamiza pm atip soruyu cevaplamasini erkene almasini saglayabilirsiniz.

Berkut Altay

رَفْرِفِي يَا رَايَةَ التَوْحِيدِ
Üye
Sorular ilgili kisi tarafindan sirasina, ehemmiyetine ve bilgi birikimine ve de en önemlisi zaman olup olmamasina göre yanitlanmaktadir. Sabrla bekleyebilirsiniz eger cok acil ya da sizin icin cok cok önemli oldugunu düsünüyorsaniz hocamiza pm atip soruyu cevaplamasini erkene almasini saglayabilirsiniz.
Anladım , teşekkürler

taevhidicin

New member
Üye
Evet ben de hata alıyorum Error 520 yazan bir sayfaya yönlenrdiriliyorum ve sayfa inanılmaz yavaşladı. Giriş yaparken, sayfalar arasında gezerken ciddi sorun oluyor...Hatta konu açacaktım bununla ilgili siz duyuru yapmışsınız...

Esad

Member
Üye
Esselamu aleykum,

Çok sık olmamakla birlikte 1-2 günde bir sayfa geçişlerinde böyle hata alıyorum. f5 yaptığımda hemen düzeliyor. Yine de işinize yarayabilir diye bildirmek istedim.

Ekli dosyalar

Pangea

New member
Üye
aleykumselam ve rahmetullah
bende site o kadar yavas ki bu konuya bile 2 3 kere deneyerek girebildim. tikliyorum bir yere once bekliyor bekliyor sonra da beyaz ekran veriyor.

simdi bu yaziyi yazarken de javascript hatasi verdi. Allah sizlere kolaylik versin sitenin yonetimi ve bakimi konusunda.

Yusuf D.

Active member
Üye
Selamun aleykum

Bir haftayı aşkın bir süredir siteye çok zor hatta bazen hiç giremiyorum .Duzelir diye bekledim ama duzelmedi bildirmek istedim

Sena Farisi

لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ
Süper Moderatör
Üye
Bende de oyleydi
Tarayicinin gecmis bolumunden tarama verilerini "gelismis" olarak tarayin insaAllah duzeliyor.

Ubeyde

امنت بالله وكفرت بالطاغوت
Üye
Bugün ilk defa böyle bir hata oldu, şuan VPN ile giriyorum normalde yine girmiyor.

Screenshot_2019-03-23-18-50-16-664_com.android.chrome.png

IsLaM4eVeR

لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah
Admin
peki bu yasadiginiz sorun kac dakika sürdü

Üst Alt