Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

IsLaM4eVeR

لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah
Admin
Arkadaslar sorunun nedenini biliyorum nicin oldugunu suan tedbir amacli buraya yazmiyorum ama Allahin izniyle kontrol bizde.

Sizlere tesekkür ediyorum en ufak olarak algiladiginiz sorun olsa da ve biz bunu biliyor isek de siz yine de buraya hata kayitlarini yaziniz. Cünkü kapanmanin bir cok nedeni olabiliyor. Server kaynakli, veri merkezli kaynakli, script hatasi kaynakli, hack kaynakli, virüs kaynakli vs gibi bir cok neden var suan gözlemlerimize göre buldugumuz sorunlari biliyoruz lakin siz yine de yazinki bilmedigimiz bir sorun kaynagini görürsek müdahale edebilelim.

Buradan tekrardan hata gördüklerinde yazan kardeslerime tesekkür ediyorum ve yine diyorum ki yine en ufak hata alirsaniz saati ve dakika süresi ve varsa ekran kaydi ( resim ya da anlatim) olursa cok makbule gecerler.

eL_Muhacir

İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur.
Yönetici
Frm. Yöneticisi
Selamunaleykum hacım

Forum banner kısmı telefonlar için küçüldü mesaj yazma kısmı da keza öyle çok iyi oldu lakin konu açan üyelerin mesajları ve kategori bölümlerin yazıları yukarıdan aşağıya doğru yazıyor oda düzeltilse iyi olur

Ayrıca google arama butonu da iyi çalışıyor linkler net uzantısı olduğu için yönlendirme yapmıyor

eL_Muhacir

Yönetici
Frm. Yöneticisi
Screenshot_2019-06-11-12-43-36.png

Screenshot_2019-06-11-12-45-31.png Screenshot_2019-06-11-12-45-25.png

Abdullahetturki

New member
İslam-TR Üyesi
Üye
Mobilden giriyorum sayfa deli tilki gibi. Bir küçülüp bir büyüyor. Anca masaüstü görünüm de kullanabiliyorum. Sebebi nedir bilen varsa aydınlatsın.

Esad

Member
Üye
Yeni olduğundan olacak çok garip ve karmaşık geliyor. Zamanla daha kullanışlı ve verimli bir hal alır inşaAllah.

Emeği geçen tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun.

eL_Muhacir

Yönetici
Frm. Yöneticisi
Mobilden gayet başarılı yeni arayüz
Foruma hayırlı olsun

MaşaAllah gayet kaliteli ve profesyonel olmuş

Konu arama motoru düzelmiş
konuyu okuyan üyeler gösterilmiyor veya ben bulamadım :rolleyes:

Son düzenleme:
  • Love
Tepkiler: M.S

Salim Suheyb

Well-known member
Üye
Hayırlı olsun

Dua et butonu like olmuş

eL_Muhacir

Yönetici
Frm. Yöneticisi

eL_Muhacir

Yönetici
Frm. Yöneticisi
Üst Alt