Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

S Çevrimdışı

Sezgin Ulu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaşlar tamam abartmayın ya gören de ahlaksız bir paylaşım yaptım sanacak :) backlink çalışması yapıyorum bunu iş icabı yani bu kadar takılmanızı gerektirecek bir durum yok ortada :))

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
arkadaşlar tamam abartmayın ya gören de ahlaksız bir paylaşım yaptım sanacak :) backlink çalışması yapıyorum bunu iş icabı yani bu kadar takılmanızı gerektirecek bir durum yok ortada :))
Özrün kabahatinden büyük. Forumla alakanız yok ve foruma ne amaçla üye olduğunu itiraf ediyorsun. Bir dahaki tekrarlama, yoksa ceza alacaksın.

S Çevrimdışı

Sezgin Ulu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Özrün kabahatinden büyük. Forumla alakanız yok ve foruma ne amaçla üye olduğunu itiraf ediyorsun. Bir dahaki tekrarlama, yoksa ceza alacaksın.
Arkadaşım zaten forumla alakalı bişey olduğunu söylemedim. İnternet çalışması bu yaptığım onu açık açık söylüyorum işte. Hakaret etmedim yani bir problem yok. Ama çok ceza vermek istiyorsan verebilirsin tabi önemli değil:)

Üst Ana Sayfa Alt