Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Ben bu hatayı daha önce de birkaç defa aldım.hatta bir defasında tüm gün girememiştim bu sefer kısa süreli oldu

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör

Hata mı bilmiyorum ama
Çözüm için ilk denemeyi siz yapabilirsiniz;
Siteye chrome ile giriş yapıyorsanız, önce çıkış yapıp, sonra telefonun ayarlar kısmından uygulamalar bölümüne gidin ve chrome uygulamasına tıklayın, açılan ekranda depolama alt başlığına girin oradan "önbelleği temizleyin" ve ardından "verileri silin(veya depolama alanını temizleyin)" butonlarına basın. İnşaAllah düzelir diye umuyorum.. Tabi chrome ile giriş yaptığınız herşey, yer imleri ve sekmeler hafızadan silinecek bilginiz olsun.
Chrome değil de başka uygulama kullanıyorsanız, o uygulamalar için de aynı yolları deneyebilirsiniz..

Son düzenleme:
Q Çevrimdışı

Qamar Al Quds

silik
İslam-TR Üyesi
Çözüm için ilk denemeyi siz yapabilirsiniz;
Siteye chrome ile giriş yapıyorsanız, önce çıkış yapıp, sonra telefonun ayarlar kısmından uygulamalar bölümüne gidin ve chrome uygulamasına tıklayın, açılan ekranda depolama alt başlığına girin oradan "önbelleği temizleyin" ve ardından "verileri silin(veya depolama alanını temizleyin)" butonlarına basın. İnşaAllah düzelir diye umuyorum.. Tabi chrome ile giriş yaptığınız herşey, yer imleri ve sekmeler hafızadan silinecek bilginiz olsun.
Chrome değil de başka uygulama kullanıyorsanız, o uygulamalar için de aynı yolları deneyebilirsiniz..

Firefox kullanıyorum.
Ve gizli sekme ile giriş yapıyorum bu yüzden hiçbir gecmiş / çerez vs kalmıyor.

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Firefox kullanıyorum.
Ve gizli sekme ile giriş yapıyorum bu yüzden hiçbir gecmiş / çerez vs kalmıyor.
Daha önce banner görselleri aynı büyüklükte görünüyorsa sıkıntı yoktur, Firefox düzeni öyledir ama sonradan öyle olduysa yine uygulamanın ayarlarını sıfırlayıp düzeltebilirsiniz inşaAllah

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamınaleykum site herseferınde şifre istiyor benden başka olan varmı. Yoksada bilginiz olsun

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
We aleykum selam we rahmetullah, bugün bende de birkaç kez oldu(android)

Çerezleri silip tekrar giriş yapınca bu site için şifre ve kullanıcı kayıtlı kalsın mı diye uyarı çıkması lazım onu evet kabul edersen düzelmesi lazım

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Üst Ana Sayfa Alt