Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sizce En Güzel Kuran Siteleri Hangisi - Lütfen Görüşünüzü Belirtin

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Abi tam istediğin gibi olmayabilir ama android için tvquran'ın uygulaması da var; kullanımı kolay ve içeriği de baya geniş.

sağol akhim lakin şu dediğim site olaydı çok iyi olurdu neyse hayr olsun :)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Başka bir başlıkta konu açmak istemedim onun için kusura bakmayın.Konu şu iş yerinde internet erişimi kısıtlı video oynatan sitelere giremiyor bu çok önemlide değil forum sitelerindende bazılarına giriyor maalesef İslam tr de giremediğim sitelerden çok aşırı diyebileceğimiz sitelere bile girerken İslamtr ye girememem can sıkıcı ama yapacak bir şey yok.Sizlerden ricam tevhid akidesinde önerebileceğiniz forum yada benzeri siteler varsa özelden yazarsanız sevinirim

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
A Çevrimdışı

Abdulvahid Selam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
http://www.kurantv.net/ sitesi var. Mahir-ilMugal'nin ezber yapanlar için ayet tekrarlı okuması var. 30. Cüzü ayet tekrarlı oalrak okumuş. Ayrıca Mealli okumalar da var. Önce ayeti sonra meali okuyor. Ben suat yıldırımın mealini indirdim. Cep telefonuna attım. Arabada Bluetııth tan teybe bağlayıp dinliyorum. minibüs ve otobüste kulaklıktan vs.

Üst Ana Sayfa Alt