Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

sizce kac insan yüzü var? dikkat edin :)))

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
yok kardesim cok aramadim o geldi beni buldu :)))
aslinda resmin asli bu degil bunun üstünde ve altinda bazi yazilar vardi ben onlari sildim ve sizler cevaplarinizi yazdiktan sonra resmin gercek halini koyacagim...

T Çevrimdışı

tacMahal

Üye
İslam-TR Üyesi
ya ne ilginçtr ki ben 14 saydım sanırım mükemmelliğin ötesinde halüsülasyon görmeye başladm..

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
14 tane nasil buldun ya ben 12 buldum sen kesin halüsülasyon görüyorsun... :)))))

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ee sen 12 bulduysan sen de halüsünasyon görmüş değil mi oluyosun mantıken hani ..işte cümle budur. türk dil kurumuna sevgiler saygılarrr..he loves

Y Çevrimdışı

yagmuray

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BEN CEVABA BAKMADAN 11 TANE BULDUM :) KENDIMLE GURUR DUYUYORUM ILK BULAN BENIM

E Çevrimdışı

eebbrruu

Üye
İslam-TR Üyesi
ya kardes nerde resimler ben bişi göremiyopm aaa yoksa körmü oldum artık rinso beyazlıgını göremicemmm

K Çevrimdışı

kubeys

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ya nerden meydana gelmiş bu resim ve ben 11 tene yüz saydım fazlası yok

N Çevrimdışı

nurdal

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bügün yaşadığım en mutlu olay ben cevaplara bakmadan 12 yüzü bulabildim yani şimdi mükemmelmi oldum

N Çevrimdışı

nurdal

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
heyecandan sayı saymayı unuttum 10 tane bulabildim.çok hoş bir işti.elinizde varsa üç boyutlu resimde yollarmısınız

N Çevrimdışı

nurdal

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
şimdi kızlarımada baktırdım biri 10 tane buldu ( fazlaca havalara girdi)diğeri 7 tane buldu

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
neden açılmı acaba benim pc demi sorun var :crycry :yardimm

C Çevrimdışı

cigdem

Üye
İslam-TR Üyesi
Çok zahmet çekmiş olmalısın bu resmi koyarken.. :böööö
Görünmez olan resmin için teşekkürler.. :hahahaa