Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Sofiler Mekkede Birbirine Girdi: 8 - 150 Yaralı

H Çevrimdışı

HasanMuhacir

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
http://odatv.com/turk-cemaatleri-kabede-catisti-2804171200_m.html

http://www.internethaber.com/turk-cemaatleri-kabede-birbirine-girdi-8-yarali-1773128h.htm

Bazı haber kaynaklarına göre sofi temelli iki dernek taraftarları Mekkede birbirine girdi.

5903570d2269a23db817a5efjpgqeG1mFT6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İslam düşmanı Odatv güvenilir bir kaynak değil. Velev ki bu haberi doğru olsa bile Odatv içerikli linkler kanımca paylaşılmamalı.

E Çevrimdışı

Ebu SILA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ey iman edenler! Eğer bir fâsık size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa kötülük edersiniz de sonra yaptığınıza pişman olursunuz.
-hucurat 6.

M Çevrimdışı

MUTEFEKKİR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Umrede bile rahat durmuyolar

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İslam düşmanı Odatv güvenilir bir kaynak değil. Velev ki bu haberi doğru olsa bile Odatv içerikli linkler kanımca paylaşılmamalı.
Ben odatv yi 6-7 yildir surekli takip edip okurum,gercekten islam dusmani kemalizme yakin bir site ama tekzip edilen haberine hic rastlmadim,ciddi manada yalan haberini gormedim , fetonun cubbeliye kurmus oldugu kumpasi bile dilen getiren nadir sitelerdendi , zamaninda bazi gercekleri yazdigi icinde hapis yatmisliklarida var.

Ben guvenin falan demiyorum sadece sahit olduklarimi yazmak istedim

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

katılmıyorum fasıkdan gelen haber direk rededilip gözardı edilmez doğru mu diye araştırılır . fetö nün ne halt olduğu yıllarca aydınlıkta yazıldı durdu ve aydınlık diye gerek cemaat gerek partizannlarca hemen rededildi ,,netice nurettin güven artık akitte :)

bu arada mahmut tyson olaya müdahil olmuş muki ?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Az önce fm tv de havaalaninda aciklama yapıyordu sofiler ellerin de pankartlar kıyam dernegi kapatilsin hocamiza uzanan eller kirilsin vs....

Bu kiyam der kimler neyden dolayi kavga çıkmış bilen var mı

Melhame-i kübra Çevrimdışı

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
avam16 Çevrimdışı

avam16

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir taraf yalan konuşuyor ama neyse , Rabbim rezil rüsva ediyor kutsal topraklarda

Muvaffak Çevrimdışı

Muvaffak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
eğer haber doğruysa şaşırmamak gerek bunlardan buda beklenir eğer yalansa yarın öbürgün buda olur

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Haber Kanal 7'de de çıkmıştı. Ben Kanal 7'de görmüştüm.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Bu haber doğru, kendileri(İsmailağa'ya bağlı Fatih Medreseleri başkanı ve İsmailağa'ya bağlı Kıyam der başkanı) Mekke dönüşü havaalanında basın açıklaması yapıp birbirlerini suçladılar. Youtube da videoları olacaktır.

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Haberin aslını araştırın diyene kadar arama motorunda iki kelime yazsanız zaten göreceksiniz..

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt