Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Son Harften Kelime Türetmece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

cigdem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kusura bakmayın ama çok saçma ve basit şeyler bunlar.
Canım sıkıldığı zaman gelip bu siteye giriyorum hep aynı şeyler. :uzgunumm
Lütfen siteden sorumlu kişiler güzel faydalana bileceğimiz konular eklerseniz çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler. :güldüm

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ÇİĞDEM ' Alıntı:
Kusura bakmayın ama çok saçma ve basit şeyler bunlar.
Canım sıkıldığı zaman gelip bu siteye giriyorum hep aynı şeyler. :uzgunumm
Lütfen siteden sorumlu kişiler güzel faydalana bileceğimiz konular eklerseniz çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler. :güldüm
canım ablacım sıkıldığın şeyleri yapmayabilirsin
burda yazan herkes biraz sorumlu durumda
seninde ekleyeceklerin olursa mutlu oluruz :güldüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sitemizde binlerce güzel ve faydalanabileceğiniz konu varken böyle usulsüz eleştirilerle tadımızı kaçırmanız neden. herkes kendi zevk aldığı bölümlerde dolşsın. sizi kimse zorla bu bölümde tutmuyorki. gerçekten öğrenmeye niyetiniz varsa gidin ilgili islami bölümleri irdeleyin. katılımlarımız olduğunu göreceksiniz. katılımımız olmasa bile bizleri böylece eleştirmeye hakkınız yok. herkes kendi zevk aldığı ilgi alanlarıyla uğraşmakta özgürdür...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
sitemizde binlerce güzel ve faydalanabileceğiniz konu varken böyle usulsüz eleştirilerle tadımızı kaçırmanız neden. herkes kendi zevk aldığı bölümlerde dolşsın. sizi kimse zorla bu bölümde tutmuyorki. gerçekten öğrenmeye niyetiniz varsa gidin ilgili islami bölümleri irdeleyin. katılımlarımız olduğunu göreceksiniz. katılımımız olmasa bile bizleri böylece eleştirmeye hakkınız yok. herkes kendi zevk aldığı ilgi alanlarıyla uğraşmakta özgürdür...

:helalsana :helalsana :helalsana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt