Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Son Harften Kelime Türetmece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
mucahit571 ' Alıntı:
etki
ginger kardeş olmadı oyunu bozdun sana ceza vermek lazım :)

yaff mucahıt kardeşim bu son hece oyunu değilki son harf oyunu :hahahaa :hahahaa :hahahaa asıl sana ceza vermek lazım kardeşim :hahahaa :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha benı cezalandırın ben alışkınım zaten fakat sen yanlış yaptınnn :muhaha :muhaha he heee uzattım konuyu

ilelebet

M Çevrimdışı

mucahit571

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ginger ' Alıntı:
mucahit571 ' Alıntı:
etki
ginger kardeş olmadı oyunu bozdun sana ceza vermek lazım :)
tamam kusura bakma cezama razıyım ginger kardeş

yaff mucahıt kardeşim bu son hece oyunu değilki son harf oyunu :hahahaa :hahahaa :hahahaa asıl sana ceza vermek lazım kardeşim :hahahaa :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha benı cezalandırın ben alışkınım zaten fakat sen yanlış yaptınnn :muhaha :muhaha he heee uzattım konuyu

ilelebet
tamam kusura bakma cezama razıyım ginger kardeş
şirket

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
elbıse

:hahahaa :hahahaa :hahahaa :hahahaa kardeşim bu c ne oluooo canan kardeşimmı yoksa bu oyunadamı ekledın canan kardeşimizi :hahahaa :hahahaa :hahahaa

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akıllım once ben dedım mınnet :muhaha :muhaha :muhaha yoksa canan yengemızlemı konuştunda şaşırdın kardeşim :hahahaa :muhaha :muhaha :muhaha

tepsi

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
TEVAFUK

YAF KARDEŞİMMM CANAN KAYALI KARDEŞİMİZİN KALBINDEKI YENGEMIZ GALIBAAAA DEVAMLI DILINDE KALEMINDE HEP KALP YAPIOOOO :hahahaa :hahahaa :muhaha :muhaha :muhaha :güller :güller :güller :eek:ynok :eek:ynok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt