Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Son Politika Olaylarının Analizi

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Bu politika denen şeyden gına geldiği için uzun süredir ne yazı yazıyorum ne yorum yapıyorum ama bu son olaylar minvalinde bir kardeşimin ısrarlı sorusu üzerine cevabı buradan yazayım;

* İngiltere İşçi partisi milletvekili Jo Cox'un öldürülmesi izlediği politika olan "İngiltere'nin Avrupa Birliğinde kalması" ısrarıdır.

* Derin Dünya Devleti İngiltere'nin Avrupa Birliğinde kalması için çaba gösteren bir çok bürokrata ve devlet yetkilisine açık açık mesajı vermiştir. Avrupa Birliği diye diretirseniz öldürülürsünüz !

* Derin Dünya Devleti Avrupa Birliği isimli bir saçmalığı yıllar önce kurdu, ellerinde ki doları Avrupa birliğine yaydı, karşılığında onlardan altın aldı.

* Daha sonra Avrupa Birliği ülkelerine petrol pazarlayan şirketler bilinçli olarak iflas ettirildi çünkü bölgede savaş olduğu öne sürüldü.

* Avrupa birliği petrol dalgalanmasından etkilenmemek için petrolü 3 kaynaktan aldı bunlar malum ailelerin kaynaklarıydı.

* Araplardan alınan petrol karşılığında araplara bolca dolar verildi ve Avrupa birliği ülkeleri elindeki dolar stoğunu bu şekilde eritti.

* Arap devletleri ise ellerindeki dolar stoğunu bu kez malum ailelerden silah alarak eritti.

* Sonuç olarak para da altın da tekrar derin dünya devletinin eline dönmüş oldu.

* Bu işlem bitince Rockefeller ailesi petrol piyasasından çekilme kararı aldı çünkü artık ihtiyaç kalmamıştı.

* Rockefeller ailesi Toryum madeninin peşine çoktan düşmüş 14 yıldır araştırmalar yaptırıyor, analiz sonuçları üzerine çalışmalar yapıyor ve Kıbrıs'da 1, Afrika'da 1, İngiltere'de 3, ABD'de 3, İsviçre'de 2 laboratuarda bu madde üzerinde denekler kullanarak (hayvan ya da insan) çalışmalar sürdürüyordu.

* İngiltere Yeni Dünya Düzeni isimli proje de yeni Amerika olmak için kolları sıvamıştı bu nedenle Avrupa Birliğinden kurtulmalıydı çünkü yukarıda saydığım sebeplerden dolayı artık Avrupa birliğine ihtiyaçları kalmamıştı.

* Öldürülen İngiliz Milletvekili Jo Cox'u öldüren saldırgan "Önce Britanya" diye bağırarak cinayetin kim tarafından işlendiğini bilinçli olarak afişe etmişti.

* Ne gariptir ki aşırı sağcı olan "Önce Britanya" isimli bu grubu finanse eden ve İngiliz milliyetçiliğini körükleyen vakıf Türkiye'nin de yakından tanıdığı bir vakıftı... Soros Vakfı...

* Ve artık sağır sultan dahi biliyor ki Soros vakfını finanse eden, destekleyen, büyüten, kullanan, devletler ve onların yetkilileri ile yakın temas kurduran da TEK bir aileydi...

* Bu ailenin ismi Rotschild ailesinden başkası değildi...

Kursad Berkkan

Üst Ana Sayfa Alt