Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Stv’den Suriyeli Çocuk Düşmanlığı

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
STV’den Suriyeli çocuk düşmanlığı

STV’den Suriyeli çocuk düşmanlığı Liderleri F. Gülen, İsrailli çocuklar için ağlarken, Türkiye’deki takipçileri ise savaş mağduru Suriyelilere düşmanlık etmeyi sürdürüyor. 09 / 06 / 2014 Tarihli saat 11:00 STV haberde...

STV’den Suriyeli çocuk düşmanlığı

Liderleri F. Gülen, İsrailli çocuklar için ağlarken, Türkiye’deki takipçileri ise savaş mağduru Suriyelilere düşmanlık etmeyi sürdürüyor.

09 / 06 / 2014 Tarihli saat 11:00 STV haberde “Suriye’den Türkiye’ye göç eden savaş mağduru çocukların ülkemizde çocuk felcini yeniden hortlattığı” iddiası yer aldı.

Konu ile ilgili bazı uzmanları da konuşturan STV Haber, Suriye’den Türkiye’ye göç başladığından bu yana, artan çocuk felci vakasınının sebebi olarak ta Suriyeli çocukları gösterdi.

Fülenistlerin Suriye’ye yardım tırlarını engellemekte gösterdiği çabanın bir benzerini de mülteci çocuklar üzerinden yürütmesi, Türkiye’nin nasıl bir iç tehlike ile karşı karşıya olduğununda ispatı olarak değerlendiriliyor.

islahhaber.net / Yılmaz BİLGEN
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Ana Sayfa Alt