Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An Ihtiyacınız Olan En Önemli Şey Nedir??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
haline şükret ve çevrene daha dikkatli baksana :huhuuhuu

? Çevrimdışı

...

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
şükretmediğimi ne biliyon...
elhamdülillah li klli hal...
ayrıca etrafıma dört gözle bakıyorum
bana hakkıyla yardım edecek birini bulamadım henüz...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tamam abla yaaa. hemen kısma sende. deliyiz diye zaten herkes bize çatıoy. bari sen çatma. Allaha ihtiyacınla ilgili bolca dua et. belkide hayırlı olanı bu alanda tek başına çalışmandır. kim bilebilirki... :huhuuhuu

? Çevrimdışı

...

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
tamam abla yaaa. hemen kısma sende. deliyiz diye zaten herkes bize çatıoy. bari sen çatma. ALLAHa ihtiyacınla ilgili bolca dua et. belkide hayırlı olanı bu alanda tek başına çalışmandır. kim bilebilirki... :huhuuhuu
yok canım tek değilim elhamdülillah ama insanoğlu işte hep fazlasını istiyor herşeyde :)
ayrıca delisin ama bazen mantıklı konuşabiliyorsun....
acaba sen de bize yardım edermisin ki?

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
benim kendime hayrım dokunmuyorki sizlere faydam dokunsun. bunun dışında sanıyorum erkekler kendi aralarında, bayanlarda kendi aralarında örgütleşip yardımlaşsalar daha hayırlı olur. öyle değilmi :huhuuhuu

? Çevrimdışı

...

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
benim kendime hayrım dokunmuyorki sizlere faydam dokunsun. bunun dışında sanıyorum erkekler kendi aralarında, bayanlarda kendi aralarında örgütleşip yardımlaşsalar daha hayırlı olur. öyle değilmi :huhuuhuu
KENDİNE HAKSIZLIK EDİYORSUN BENCE YARAMAZLIĞI EN GÜZEL Bİ ŞEKİLDE YAPTIĞIN GİBİ
İSTERSEN BU İŞİNDE HAKKINDAN GELİRSİN SEN...
BU ARADA KIZ ERKEK BENCE FARKETMEZ
AYRICA DELİ YAZIYOR SEN DE,BEN NE BİLİM KIZMISIN ERKEKMİ?

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kız erkek farketmek zorunda. yoksa toplumsal çöküntü meydana gelebiliyor maalesef bi çok müslüman dünya ülkelerinde olduğu ve türkişyedede devam ettiği gibi. ben erkekim bu arada :huhuuhuu sitedeki ortak paylaşımlarımız dışında hiç bir yardımımın olabileceğini zannetmiyorum. varsa insanları bilgilendirmek istediğin konular, sitemiz içerisinde yazarsan katkıda bulunuruz inşaallah. :huhuuhuu

? Çevrimdışı

...

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sifir ' Alıntı:
deli ' Alıntı:

:ihihih gel kıss aşkhamalı çete kuralımm kız kıza :yale :yale örgüt lideri ben olurumm ama :dillll :yikilioo :güller :güller

ok lider sen ol ama çete çökerse karışmamhemem el atarım ona göre :)
erkeklerinkide kim olur bilemem ama onlarınki hiç dayanmaz :)

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
merak etme çökmez çökmez :)
eee onlarınkini bilemem o onların sorunu :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ne diyorsunuuuuz :eek:hafalanoldum  çete ne yahu :huhuuhuu

K Çevrimdışı

kıtmir

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bana göre az..harddisk alcaktım...ipod varmış onu alalyım dedim hem harddiskden daha ince ve güzel...100 tane divx flim atar izlerim hep artık....

C Çevrimdışı

cigdem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Suya ihtiyacım var.
İki gündür sular kesik inşALLAH gelir bugün. :uzgunumm

K Çevrimdışı

kıtmir

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
olaya bak türkiyeyi sel götürüyor ...ve sizde su yok entersan ...bu durumda yöndetim istifa......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt