Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An ve En Son Okuduğunuz Kitabın Adı Nedir ?

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
BEN BUNU KU8DSİ BİR HADİS OLARAK HATIRLIORUM
AMA DÖNÜP BAKMADI DİYE BİR YER YOKTU DAHA FARKLIYDI aLLAH BENİ AFFETSİNKİ UNUTMUŞUM DEMEK UNUTTUGUMU HATIRLATTIN BANA ABDULLAH KARDEŞİM HAKKIYLA ABD OLURSUN
İNŞ.

H Çevrimdışı

Hanne-sevde

Üye
İslam-TR Üyesi
elimdeki yeni kitab,Osmanlıyı yıkan cephe FİLİSTİN...Dr.Ramazan Balcı....önemli buldum tavsiye ederim....unutmayalım,osmanlı yıkan cephe filistin, çok önemli olduğu için filistin...tekrar tüm dünyaya hakim olmamızdaki sır, Filistinde yatıyor....

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
:) sende maşalşlah iyi bir noktaya değindin benim ise hemen aklıma tüm dünyaya hakim olmamızdaki sır ümmet içerisinden cihad edenlerle etmeyenlerin sabredenlerle etmeyenlerin belli olmasıyla olacak gerisi boş haci. :) s.a.

D Çevrimdışı

dua

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
99 derste islami şahsiyetin oluşması 1
muhammed nedim

K Çevrimdışı

kansuhan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ahmet Günbay YILDIZın SANA SECDE YAKIŞIR adılı kitabını yeni bitirdim herkeze tavsiye ederim bu yzarımızın eserlerini pamuk okumaktansa yıldız okumak daha faydalıdır

Ö Çevrimdışı

özgürlüğe hasret

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Meral MARUF'un "DULLAR KAMPI" isimli romanını okuyorum...
Afganistan'da verilen mücadeleyi, mücahidleri ve ailelerinin yaşadığı zorlukları anlatan , yaşanmış olayların yer aldığı hüzünlü bir eser...

S Çevrimdışı

suraka-2011

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a okuduğum son kitablar şöyle kızıl akrep yazar Şeyh Abdullah azzam cihad dersleri yazar aynı islam akidesi topraklarımızı savunalım islamın geleceği ve gençler hamas müslman halkın cihadı cihad fıkhı cihad kervanı afganistan şehitleri yazar Abdullah azzam :helalsana :helalsana :helalsana

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
IŞIĞIN GÖRÜNDÜĞÜ UFUK M.FETTULLAH GÜLEN
SÖZLER BEDİZZAMAN SAİD NURSİ

A Çevrimdışı

*adnan*

Üye
İslam-TR Üyesi
Seyyid Kutup - yoldaki işaretler
Abdul-un'im Mustafa - müslümanların birliğini sağlayacak temel esaslar